Czy do każdej sylwetki pasuje tunika?

Czy do każdej sylwetki pasuje tunika?

Istnieje pewien rodzaj garderoby, który zaspokoi gusta niemalże wszystkich kobiet. Tuniki damskie, bo nich mowa, występują w wielu wzorach, kolach i fasonach. Pojawiły się ponad 20 lat temu, a panie na cały świecie je pokochały. Jest to połączenie sukienki i bluzki, tak więc nie rezygnując z wygodnych spodni, możemy jednocześnie wyglądać kobieco. Mając zgrabne nogi, postawmy na zwiewne, kwieciste, krótkie modele, eksponujące uda. Świetnie w tym przypadku sprawdzą się kryjące legginsy

. Jeśli chcemy ukryć nadmiar kilogramów lepiej wybierać tuniki o dłuższym i luźniejszym kroju, ukrywającym problematyczne miejsca. Bujne kształty nieco złagodzą stonowane barwy i duże wzory. Warto pamiętać, by zawsze dobierać odpowiedni rozmiar tej części garderoby, ponieważ zbyt obszerne ubranie spowoduje, że nasze ciało będzie wyglądało na dużo masywniejsze niż w rzeczywistości.

Gdzie kupować tuniki?

Największy wybór modnych modeli znajdziemy w internecie. W nadchodzących sezonach hitem będą wzory kwiatowe, które możemy znaleźć np. na https://pauzza.pl/sklep/odziez/tuniki/w-kwiaty-tuniki/. Dobrze sprawdzą się również uniwersalne kolory jak beż, biel, granat czy czerń. Znane sieciówki mają szeroką gamę tunik w działach z ubraniami bazowymi, aczkolwiek przeglądając wieszaki z nowościami, też możemy trafić na ciekawe egzemplarze. Niektóre sukienki, szczególnie te obszerniejsze także sprawdzą się w połączeniu ze spodniami. Nie bójmy się eksperymentować, ale pamiętajmy, że bardzo ozdobna góra wymaga stonowanego dołu i na odwrót.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 5 =