Za pomocą jakich środków można samemu stworzyć wymarzone manicure?

Za pomocą jakich środków można samemu stworzyć wymarzone manicure?

Dokładnie wykonany, precyzyjny manicure to z pewnością piękna ozdoba dłoni i dopełnienie wizerunku nowoczesnej kobiety. Tradycyjna metoda ozdabiania paznokci została wyparta przez trwalszą i bardziej efektowną wersję hybrydową. Używając kilku prostych akcesoriów i narzędzi można takie zdobienia wykonać samodzielnie w domu. Podstawą jest lampa UV, która utrwali lakier oraz lakier hybrydowy. Można wybrać zarówno klasyczny beż czy czerwień, jak i zaszaleć z ciekawym odcieniem. Kolor warto wybrać do konkretnej stylizacji (np. na imprezę) lub postawić na ponadczasowe barwy, które sprawdzą się do uniwersalnych strojów na co dzień. 

Baza hybrydowa i top hybrydowy

Zarówno baza, jak i top to podstawowe produkty do wykonania specjalnych zdobień w technice hybrydowej. Baza oraz top mogą pełnić odmienne role, poza ich podstawowym znaczeniem, w związku z tym firmy takie jak NeoNail oferują aż kilka ich rodzajów. Baza hybrydowa to przede wszystkim pierwsza warstwa, jaką nakładamy na płytkę podczas stylizacji. To jej jakość wpływa na przyczepność kolorowej hybrydy i decyduje o trwałości zdobienia. Niektóre bazy umożliwiają nawet przedłużenie płytki. Każda z baz dostępna jest w innym kolorze, dzięki czemu może pełnić potrójną funkcję: bazy, przedłużenia, jak i koloru. Natomiast top hybrydowy to ostatnia warstwa nakładana podczas manicure hybrydowego. Można aplikować jeszcze zdobienia w postaci pyłków, koralików oraz inne elementy dekoracyjne. Podczas zabiegu konieczne jest jeszcze użycie między innymi: polerki, pilnika, acetonu czy cleanera.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 12 =