Jak dobrać zegarek do garnituru

Sposób życia i styl
info-market
Jak dobrać zegarek do garnituru
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wielu mężczyzn chodzi na co dzień w garniturach, ponieważ wymaga tego od nich praca lub po prostu uwielbiają się w taki sposób ubierać. Jednym z niezbędnych dodatków do tak formalnej stylizacji jest zegarek, który powinien być przede wszystkim wystarczająco elegancki. Dzięki temu bowiem podkreśla charakter stroju i status społeczny właściciela. Mnóstwo ciekawych modeli doskonale pasujących do garniturów posiada w swojej szerokiej ofercie ten sklep: https://kaktus24.pl/.

Wygląd koperty odgrywa kluczową rolę

Kupując zegarek do garnituru, zwracajmy szczególną uwagę na kształt oraz grubość koperty. Zaleca się wybieranie modeli cienkich i smukłych, gdyż doskonale chowają się pod mankietem koszuli i umożliwiają łatwe sprawdzenie czasu – bez uciążliwego przeciskania się przez rękaw. Jeśli chodzi o wielkość koperty, to nie powinna ona mieć średnicy przekraczającej 40 mm. W przeciwnym razie zegarek będzie prezentował się na ręce dość karykaturalnie. Inne istotne parametry to m.in.:

  • kolorystyka koperty – dopasowana do spinek i klamry paska
  • rodzaj paska – najlepiej z naturalnej skóry (brązowy lub czarny)
  • funkcjonalność – ograniczona do niezbędnego minimum (datownik, chronograf itp.)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jedzenie warzyw – jaki ma korzystny wpływ na nasze zdrowie?
Jedzenie warzyw – jaki ma korzystny wpływ na nasze zdrowie?
Nie ma wątpliwości, że warzywa są dobre dla ciebie. Ale jakie dokładnie są korzyści zdrowotne wynikające z jedzenia warzyw? Warzywa […]
Polecamy