Jaki sprzęt przyda się do rehabilitacji kolana w domu?

Zdrowie i dieta
info-market
Jaki sprzęt przyda się do rehabilitacji kolana w domu?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Bóle kolan związane z wszelkiego rodzaju urazami są coraz częstszym problemem osób w każdym wieku. Zarówno osoby starsze borykają się przewlekłym bólem kolan, jak i młodsi doznają różnego rodzaju kontuzji związanych z codzienną aktywnością. W każdym z przypadków z pomocą przyjdzie nam domowa rehabilitacja, przykładem może być tutaj sprzęt rehabilitacyjny Warszawa wypożyczalnia oferuje jego szeroki wybór.

Rehabilitacja domowa – sposób na szybszy powrót do zdrowia

Rehabilitacja w gabinecie fizjoterapii jest jak wiadomo procesem długotrwałym a przez to bardzo kosztownym. Można ten proces znacznie skrócić, stosując samemu ćwiczenia rehabilitacyjne w domu. W tym celu może posłużyć różnego rodzaju sprzęt, jak na przykład szyna do ćwiczeń biernych, ławka grawitacyjna czy różnego rodzaju rowerki stacjonarne. Przy cięższych urazach, kiedy chodzenie jest znacznie utrudnione, przyda się także chodzik rehabilitacyjny. Wypożyczenie takiego sprzętu jest znacznie mniej kosztowne niż profesjonalne zabiegi u fizjoterapeuty, a może być równie skuteczne.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Siatka cięto-ciągniona – zastosowanie
Siatka cięto-ciągniona – zastosowanie
Siatka cięto-ciągniona to blacha ponacinana w równych odstępach oraz rozciągnięta, tak by otrzymać pożądaną formę. Dzięki zastosowaniu linii produkcyjnych, których […]
Polecamy