Telebimy sposobem na skuteczną reklamę?

Telebimy sposobem na skuteczną reklamę?

Billboardy i plakaty już dawno przestały być nośnikami reklamowymi, które robią na odbiorcach jakiekolwiek wrażenie. Odruchowo pomijamy je wzrokiem, traktując jako zbędny i irytujący element przestrzeni publicznej. Tylko wyjątkowe kreacje są w stanie przyciągnąć uwagę odbiorców uniewrażliwionych na banalne przekazy reklamowe. Jednak dobry pomysł i realizacja nie wystarczą – ogromne znaczenie ma także sposób prezentacji materiałów promocyjnych. Jedną z najskuteczniejszych opcji jest wybór nośnika multimedialnego, gwarantującego najwyższą jakość obrazu i dobre nasycenie kolorów, które zwrócą i utrzymają uwagę potencjalnego klienta. Dla współczesnych konsumentów najbardziej atrakcyjne są obrazy ruchome – krótkie, ale bogate w treść i wzbudzające pozytywne emocje treści video. 

Ekrany LED – cena

Dobrze przygotowana reklama zasługuje na odpowiednią prezentację, a taką bez wątpienia zapewnią wysokiej jakości telebimy. Jakie są ceny ekranów LED? Wszystko zależy od modelu oraz jego parametrów, zwykle jednak wahają się one od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Znaczenie ma rozmiar, rozdzielczość, to, czy potrzebujemy ekranu zewnętrznego, czy wewnętrznego, a także forma nośnika. W związku z tym przed zakupem warto zastanowić się, jakiego telebimu szukamy. Takiego, który pozwoli nam zareklamować usługi swojej firmy w centrum miasta? A może chciałbyś odpowiednio wyposażyć salę szkoleniową w siedzibie swojego przedsiębiorstwa?

Czy da się znaleźć ekrany LED w dobrej cenie? Oczywiście, choć w przypadku wielu firm, w tym TDC Polska, trudno mówić o ściśle określonym cenniku produktów. Wspomniane przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją ekranów na zamówienie, a jako że każdy z telebimów jest dostosowywany do potrzeb konkretnego klienta, również ich ceny są zróżnicowane. Najważniejsze to określić swoje oczekiwania oraz jasno sprecyzować przeznaczenie kupowanego ekranu. W ten sposób wybierzemy optymalne rozwiązanie i nie przepłacimy, wybierając nośnik o parametrach znacznie wyższych od tych, które w zupełności wystarczyłyby, by ekran doskonale spełniał swoje funkcje. 

Aby rozwiać wątpliwości dotyczące cen telebimów, warto skontaktować się z firmą i przedstawić swoje wymagania w celu uzyskania wstępnej wyceny realizacji.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 3 =