Botoks: 3 zaskakujące efekty, o których nie miałaś pojęcia

Zdrowie i dieta
info-market
Botoks: 3 zaskakujące efekty, o których nie miałaś pojęcia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiety coraz częściej decydują się na zabieg z użyciem botoksu. Rynek medycyny estetycznej to jeden z najprężniej rozwijających się obszarów w branży medycznej. Dowodem na coraz większą popularność usług oferujących zabiegi estetyczne jest 7% wzrostu tego rynku w Polsce od 2019 roku oraz obiecujące prognozy na przyszłość. Głównym motywem podjęcia decyzji o wstrzyknięciu toksyny botulinowej jest chęć wygładzenia powstałych wraz z wiekiem zmarszczek. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że zabieg ten niesie ze sobą szereg innych korzyści.

Korzystny wpływ botoksu na stan zdrowia

Fakt, że osobom zmagającym się z migreną zalecany jest botoks, może zaskakiwać. Leczenie chronicznych bólów głowy w ten sposób jest niezwykle skuteczne. Pozytywne skutki tej metody leczenia są odczuwalne przez 80% pacjentów. Toksyna ta wykorzystywana jest również, jako alternatywna forma leczenia zeza. Nie zawsze możliwe jest uniknięcie operacji, lecz w przypadku zeza porażennego, czy towarzyszącego można uzyskać zadowalający efekt szybciej i taniej. Toksyna botulinowa jest również zalecana osobom z bruksizmem. Zabieg ten to całkowicie bezpieczny, szybki i bezbolesny sposób na natychmiastową redukcję bólu i napięcia spowodowanego przez nieprawidłowe funkcjonowanie mięśnia żwacza. Więcej informacji na tej stronie internetowej https://proderma-clinique.pl/botox.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Rodzaje sportów wodnych, których warto się nauczyć
Rodzaje sportów wodnych, których warto się nauczyć
Sporty wodne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno młodzież, dzieci, jak i dorośli, a nawet osoby […]
Polecamy