Co kupić dla fana Harrego Pottera?

Ogród i dom
info-market
Co kupić dla fana Harrego Pottera?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciężko o popularniejsze książki i filmy na świecie niż te z serii „Harry Potter”. Mają one swoich fanów nie tylko wśród najmłodszych, ale też dorosłych, którzy dorastali wraz z głównym bohaterem i kolejnymi częściami. Prawie każdy zna jakiegoś sympatyka Harry’ego Pottera. Co można mu kupić w formie prezentu? 

Książki i płyty Blu-ray 

Zdarzają się fani, którzy ograniczają się do jednej formy śledzenia historii Harry’ego. Fanom filmów można kupić książki, które pozwolą spojrzeć na historię z innej perspektywy. Jeśli ktoś nie widział ekranizacji to warto kupić mu całą kolekcję na Blu-ray. Zdarza się, że fani mają jedynie stare płyty DVD lub nawet kasety wideo. Lepsza jakość obrazu i dźwięku z pewnością pozwoli odkryć historię na nowo. Autorka książki, czyli J.K. Rowling co chwilę wydaje książki i filmy dodatkowe, takie jak przewodniki o świecie Hogwartu, które powinny pochłonąć fanów. 

Gadżety 

Warto postarać się o różne gadżety, które ozdobią pokój lub salon fana. Na rynku jest ich całe mnóstwo: figurki, różdżki czy miotła to jedynie wierzchołek góry lodowej. Warto kupić praktyczniejsze gadżety: wycieraczka Harry Potter, kubek lub poduszki nie tylko ładnie wyglądają, ale są też użyteczne. Ozdobić pokoje można również plakatami z ulubionymi postaciami z serii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wygląda budowa nowoczesnego ogrodu zimowego?
Jak wygląda budowa nowoczesnego ogrodu zimowego?
Ogród zimowy to specjalny obiekt ze szkła, która przypomina nieco zwykłą szklarnię ogrodową. Dzięki niemu można się cieszyć efektownym wyglądem […]
Polecamy