Co kupić dla fana Harrego Pottera?

Co kupić dla fana Harrego Pottera?

Ciężko o popularniejsze książki i filmy na świecie niż te z serii „Harry Potter”. Mają one swoich fanów nie tylko wśród najmłodszych, ale też dorosłych, którzy dorastali wraz z głównym bohaterem i kolejnymi częściami. Prawie każdy zna jakiegoś sympatyka Harry’ego Pottera. Co można mu kupić w formie prezentu? 

Książki i płyty Blu-ray 

Zdarzają się fani, którzy ograniczają się do jednej formy śledzenia historii Harry’ego. Fanom filmów można kupić książki, które pozwolą spojrzeć na historię z innej perspektywy. Jeśli ktoś nie widział ekranizacji to warto kupić mu całą kolekcję na Blu-ray. Zdarza się, że fani mają jedynie stare płyty DVD lub nawet kasety wideo. Lepsza jakość obrazu i dźwięku z pewnością pozwoli odkryć historię na nowo. Autorka książki, czyli J.K. Rowling co chwilę wydaje książki i filmy dodatkowe, takie jak przewodniki o świecie Hogwartu, które powinny pochłonąć fanów. 

Gadżety 

Warto postarać się o różne gadżety, które ozdobią pokój lub salon fana. Na rynku jest ich całe mnóstwo: figurki, różdżki czy miotła to jedynie wierzchołek góry lodowej. Warto kupić praktyczniejsze gadżety: wycieraczka Harry Potter, kubek lub poduszki nie tylko ładnie wyglądają, ale są też użyteczne. Ozdobić pokoje można również plakatami z ulubionymi postaciami z serii.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + jeden =