Formy podziękowań dla kontrahentów

Pieniądze i biznes
info-market
Formy podziękowań dla kontrahentów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W naszym kraju dosyć rozpowszechnioną formą budowania pozytywnych relacji handlowych jest wręczanie kontrahentom różnych prezentów w ramach podziękowania za współpracę. Takie działanie w znacznym stopniu poprawia atmosferę i ma niezwykle korzystny wpływ na wzajemne stosunki. W tym przypadku doskonale sprawdzają się m.in. słodkie upominki w postaci pralin oraz czekoladowych figurek o oryginalnym kształcie (np. pucharu lub samochodu). Można je kupić na https://chocolito.pl/.

Podarunki mogą być różnorodne

Podziękowania biznesowe za owocną współpracę to w dzisiejszych czasach norma. Nie dziwi zatem fakt, że na rynku działa wiele sklepów, które oferują czekoladki dla firm z logo i inne pyszne słodkości zapakowane w eleganckie pudełeczka czy woreczki. Niezwykle popularne są również kosze upominkowe wypełnione ciasteczkami, piernikami korzennymi i rozmaitymi pralinkami. W ramach prezentu dla kontrahenta sprawdzą się ponadto elektroniczne gadżety, do których zaliczamy przede wszystkim pojemne power banki, zewnętrzne dyski twarde oraz nowoczesne myszki bezprzewodowe. Oczywiście wszystkie wymienione sprzęty powinny być opatrzone stosownym logo, ewentualnie spersonalizowane pod konkretną osobę.

Pozostałe godne polecenia upominki dla partnerów biznesowych to także:

– rękodzieła – w postaci np. eleganckich figurek, a także artystycznych dekoracji wykonanych z naturalnego drewna

 – zestawy ekskluzywnych herbat

– efektowne kubki i kufle

– flowerboxy z żywymi kwiatami

– zestawy cygar

– dobre alkohole z wyższej półki – wina, whisky, koniaki, brandy 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Gdzie wykorzystywana jest technologia obróbki CNC?
Gdzie wykorzystywana jest technologia obróbki CNC?
Zaawansowana technologia obróbki skrawaniem CNC ma dzisiaj bardzo wiele zastosowań. Wpływa na nie oszczędność czasu, jakie daje sterowanie numeryczne całym […]
Polecamy