Jak udekorować dom na jesień?

Ogród i dom
info-market
Jak udekorować dom na jesień?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to pora roku charakteryzująca się ponurą pogodą – chłodem, wiatrem oraz regularnymi opadami deszczu. Z tego względu warto przed jej nadejściem udekorować swój dom w taki sposób, aby wprowadzić do niego nieco ciepła i radości, umilając sobie tym samym długie, jesienne dni i wieczory. Jednymi z polecanych ozdób są sztuczne pojedyncze kwiaty w postaci storczyków, chryzantem, róż, astrów czy frezji. Można je kupić na https://adkor-kwiaty.pl/kategoria-produktu/sztuczny-kwiat-pojedynczy-galazki-kwiatowe/.

Wystarczy odrobina kreatywności

W celu atrakcyjnego udekorowania domu na jesień warto przede wszystkim wprowadzić do niego ozdobne misy na owoce, donice i wazony na kwiaty oraz rozmaite figurki (mosiężne, kamienne, drewniane itp.). Wymienione elementy łączą bowiem w sobie walory wizualne z użytkowymi. Poza tym ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością położenie na kanapach, łóżkach i fotelach narzut oraz pledów wykonanych z miękkiego, naturalnego materiału. Najlepiej, jeśli będą one utrzymane w ciepłej kolorystyce. Doskonale sprawdzą się też poduszki w kolorowych poszewkach i różnorodne ozdoby nawiązujące bezpośrednio do folkloru – np. z suszu, słomy czy siana (wykonane własnoręcznie).

Doskonale sprawdzą się też

– oryginalne serwetki i bieżniki na stołach

– stylowe latarenki i lampiony rozwieszone po całym domu

– naklejki ścienne zaprojektowane w kształcie jesiennych liści

– kompozycje stworzone z gałązek zasuszonych owoców oraz kwiatów

– suszki zapachowe umieszczone w wiklinowych koszyczkach albo porcelanowych miseczkach 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Strategia kreatywna jako kluczowy element dobrej reklamy
Strategia kreatywna jako kluczowy element dobrej reklamy
Czym się charakteryzuje tego typu strategia? Strategia kreatywna jest kluczowym elementem dobrej reklamy. Jest to część procesu, który określa, co […]
Polecamy