Jak udekorować dom na jesień?

Ogród i dom
info-market
Jak udekorować dom na jesień?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to pora roku charakteryzująca się ponurą pogodą – chłodem, wiatrem oraz regularnymi opadami deszczu. Z tego względu warto przed jej nadejściem udekorować swój dom w taki sposób, aby wprowadzić do niego nieco ciepła i radości, umilając sobie tym samym długie, jesienne dni i wieczory. Jednymi z polecanych ozdób są sztuczne pojedyncze kwiaty w postaci storczyków, chryzantem, róż, astrów czy frezji. Można je kupić na https://adkor-kwiaty.pl/kategoria-produktu/sztuczny-kwiat-pojedynczy-galazki-kwiatowe/.

Wystarczy odrobina kreatywności

W celu atrakcyjnego udekorowania domu na jesień warto przede wszystkim wprowadzić do niego ozdobne misy na owoce, donice i wazony na kwiaty oraz rozmaite figurki (mosiężne, kamienne, drewniane itp.). Wymienione elementy łączą bowiem w sobie walory wizualne z użytkowymi. Poza tym ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością położenie na kanapach, łóżkach i fotelach narzut oraz pledów wykonanych z miękkiego, naturalnego materiału. Najlepiej, jeśli będą one utrzymane w ciepłej kolorystyce. Doskonale sprawdzą się też poduszki w kolorowych poszewkach i różnorodne ozdoby nawiązujące bezpośrednio do folkloru – np. z suszu, słomy czy siana (wykonane własnoręcznie).

Doskonale sprawdzą się też

– oryginalne serwetki i bieżniki na stołach

– stylowe latarenki i lampiony rozwieszone po całym domu

– naklejki ścienne zaprojektowane w kształcie jesiennych liści

– kompozycje stworzone z gałązek zasuszonych owoców oraz kwiatów

– suszki zapachowe umieszczone w wiklinowych koszyczkach albo porcelanowych miseczkach 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co wyróżnia silniki wibracyjne od zwykłych?
Co wyróżnia silniki wibracyjne od zwykłych?
Elektrowibratory to rozwiązania, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że mogą być […]
Polecamy