Jak zmniejszyć temperaturę w samochodzie w trakcie upałów?

Jak zmniejszyć temperaturę w samochodzie w trakcie upałów?

Nadeszło lato, a to oznacza, że nasze samochody są narażone na działanie wysokich temperatur. Temperatura wewnątrz samochodu może wzrosnąć do 30 stopni w ciągu kilku minut, zwłaszcza gdy jest on zaparkowany na słońcu. Może to być dość niekomfortowe dla Ciebie i Twoich pasażerów, zwłaszcza jeśli masz dzieci na tylnym siedzeniu.

Folia przyciemniająca

Najszybszym sposobem na schłodzenie pojazdu jest zastosowanie folii do przyciemniania szyb. Jej działanie polega na blokowaniu większości słonecznej energii cieplnej, dzięki czemu można cieszyć się jazdą bez pocenia się.

Folia do przyciemniania szyb może być zainstalowana na każdym rodzaju powierzchni szklanej, w tym na przedniej i tylnej szybie. Folia jest dostępna w różnych odcieniach, w zależności od preferencji. Możesz wybierać spośród ciemnych odcieni (35% do 50%), które zapewniają bardzo dobrą prywatność, jednocześnie pozwalając na wystarczającą ilość światła wewnątrz pojazdu, lub jasnych odcieni (5% do 20%), które oferują mniej prywatności, ale pozwalają na więcej światła do samochodu.

Zalety posiadania zainstalowanej folii

– Zmniejszenie nagromadzenia ciepła wewnątrz kabiny,

– zapewnienie prywatności podczas jazdy,

– pomagają zapobiegać wgnieceniom i zadrapaniom na powierzchniach szklanych.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 3 =