Karma dla psów z alergiami – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Sposób życia i styl
info-market
Karma dla psów z alergiami – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy właściciel psa pragnie jak najlepiej troszczyć się o swojego pupila. Czasem jednak błędy w żywieniu zwierzaka mogą wywoływać u niego alergie czy choroby układu pokarmowego. Gdy pies cierpi na przewlekłe zaparcia, biegunki, jest osłabiony i nie ma apetytu, mogą to być sygnały, że z jego zdrowiem dzieje się coś niedobrego. Jeśli problemem jest choroba układu pokarmowego, zwierzę będzie potrzebowało odpowiedniej karmy. Gotowy posiłek powinien ułatwiać trawienie i wchłanianie cennych substancji przez organizm. Karmy weterynaryjne pomagają psu wrócić do zdrowia i znacznie poprawiają codzienne funkcjonowanie pupila.

Co znajduje się w karmach dla uczulonych psów?

Alergie i choroby układu pokarmowego zdarzają się wśród zwierząt coraz częściej. Z tego powodu warto podawać im specjalistyczne karmy, np. te z witryny https://exclusion.pl/produkty/karmy-weterynaryjne-dla-psa/uklad-pokarmowy/2-126. Podczas zakupu takiego produktu warto zwrócić uwagę na skład. Wysokiej jakości karmy mają tylko jedno źródło łatwo przyswajalnego białka. Posiadają niewielką ilość tłuszczów, za to większą – włókien, minerałów i witamin. Taka karma jest dla psa lekkostrawna i odżywcza. Pomaga wyeliminować alergie i opanować choroby. Zwierzę wyraźnie lepiej czuje się po zjedzeniu takiego posiłku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Żywica – czym jest i dlaczego warto stosować ją w ramach wykończenia i aranżacji wnętrz?
Żywica – czym jest i dlaczego warto stosować ją w ramach wykończenia i aranżacji wnętrz?
Żywica epoksydowa jest coraz częściej materiałem wykorzystywanym w aranżacji wnętrz. Tworzy się z niej nie tylko efektowne posadzki, ale także […]
Polecamy