Kreacje wieczorowe

Kreacje wieczorowe

Wybór kreacji wieczorowej nie zawsze jest prosty. Obecnie trendy zmieniają się bardzo szybko, a czasem bardzo trudno dobrać odpowiedni model, nawet jeśli wcześniej dokładnie znamy okazję oraz charakter przyjęcia.

Jak wybrać odpowiednią kreację wieczorową?

Kreacje wieczorowe na ogół kojarzą się z długimi, eleganckimi fasonami. Modne sukienki rodem z czerwonego dywanu to jednak wybór przede wszystkim na bardzo uroczyste gale oraz oficjalne przyjęcia. Formalnym fasonem, który najlepiej sprawdzi się na takie okazje jest dopasowany gorset oraz rozkloszowany, długi dół. Taki model często wybierają również panny młode.

Należy jednak pamiętać, że większość wieczornych przyjęć nie wymaga założenia takiego stroju. Dużo lepiej sprawdzają się i prezentują krótsze sukienki. Kiedy wybieramy odpowiednią sukienkę zwróćmy uwagę na materiał. Bardzo elegancko prezentować się będą sztywne tkaniny, szyfon lub miękka organza. Mocno dopasowane i opięte tkaniny nie są już aż tak szykowne.

Od wielu lat panie wybierając sukienki wieczorowe decydują się na klasyczną czerń. Należy pamiętać, że nie zawsze jest to najkorzystniejsze rozwiązanie. Wiele z kobiet o wiele lepiej wygląda w kolorach. Obecnie istnieje cały przekrój jeśli chodzi o dostępną kolorystykę. Bardzo elegancko prezentują się głębokie czerwienie w kolorze wina, butelkowa zieleń, czy kremowe odcienie.
Zanim wybierzemy odpowiedni krój sukienki, przemyślmy jakie są nasze atuty, a co wolimy ukryć. Drobna góra i szerokie biodra to sylwetka, gdzie najlepiej sprawdzi się sukienka w kształcie litery A.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 1 =