Jak nosić koszulę z krótkim rękawem?

Jak nosić koszulę z krótkim rękawem?

Jednak nie dotyczy to koszuli z krótkim rękawem, której nie należy ubierać na spotkania formalne czy też oficjalne przyjęcia. Mimo to warto posiadać przynajmniej jej jedną sztukę, ponieważ w połączeniu z odpowiednimi elementami odzieży, będzie nie tylko wygodna, ale przede wszystkim stylowa.

Idealna na lato

Koszula różowa z krótkim rękawem sprawdzi się jako część casualowej stylizacji zwłaszcza latem, gdy temperatury są wyższe. Można dopasować do niej męskie szorty w popielatym lub granatowym kolorze. 

Trzeba pamiętać o tym, że do takiej koszuli nie można zakładać krawata, muchy ani marynarki. Jeżeli jest ona długa, tzn. sięga linii bioder, najlepiej jest ją nosić wypuszczoną na wierzch spodni, dzięki czemu będzie się ona lepiej prezentowała. Przy wyborze warto kierować się materiałem, z którego została wykonana. Godne polecenia są produkty z przewiewnych tkanin, które przepuszczają powietrze.

Bawełniana koszula w prążki będzie doskonałym rozwiązaniem np. na imprezę w ogrodzie lub spacer po mieście. Warto do tego dodać modne w ostatnim czasie bermudy oraz tenisówki. Należy pamiętać, żeby koszulę dopasować do sylwetki tak, aby nie przylegała ona do ciała. Ponadto, trzeba zwrócić uwagę na długość rękawa. Przyjmuje się, że nie może on sięgać łokcia, lecz kończyć się mniej więcej 15 cm nad nim.

Ze względu na to, że nie jest ona częścią oficjalną częścią stroju, można pokusić się o wybór koszuli z krótkim rękawem nie tylko w rzucającym się w oczy kolorze, ale także z różnymi wzorami.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście − osiem =