Drewniane dodatki do domu

Sposób życia i styl
info-market
Drewniane dodatki do domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabawa z drewnianymi ozdobami – dla dzieci i dorosłych

Nadchodząca Wielkanoc nie musi oznaczać wyciągania z pudełek zakurzonych ozdób, które co roku zdobią mieszkanie w ten sam sposób. Nastała prawdziwa era bogata w możliwościach tworzenia dekoracji samodzielnie, i wcale nie trzeba posiadać dużych zdolności artystycznych!

Obecny rynek proponuje wiele tego typu rozwiązań, a możliwości zakupu przeróżnych akcesoriów decoupage występuje już nie tylko w internecie, ale coraz częściej w sklepach stacjonarnych np. papierniczych, czy też specjalnie dedykowanych stylowi decoupage. Ponieważ moda na drewniane dodatki nastała – wybór jest ogromny. Z łatwością dobrać można ozdoby do własnych koncepcji wystroju mieszkania.

Warto postawić na dwa motywy przewodnie (Np.: Królik niosący koszyk pisanek, oraz same pisanki) i przy użyciu farb stworzyć własne, unikatowe ozdoby wielkanocne. Jak najbardziej warto przemyśleć więcej motywów, gdyż czas Wielkanocy to czas radości i kolorów. Wspaniale także odnajdzie się zabawka decoupage wśród najmłodszych. To kreatywny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem, bądź też starsze dzieci mogą wykazać się ogromnym talentem w łączeniu drewnianych elementów tworząc własne ozdoby.

Dużym plusem jest również fakt, iż ceny tych drewnianych „umilaczy czasu”, które można przekuć w oryginalne ozdoby nie są wygórowane. Średnio jeden motyw zapakowany jest w opakowaniu w kilku sztukach, i cena jest zależna od posiadanych szczegółów bądź wielkości. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy organizery do rzeczy ułatwiają przygotowanie się do podróży?
Czy organizery do rzeczy ułatwiają przygotowanie się do podróży?
Podróżowanie dla niejednej osoby stanowi największą pasję życiową. Podróże potrafią uszczęśliwić, zaspokoić ciekawość, wzbogacić doświadczenie i poszerzyć horyzonty myślowe. Żeby […]
Polecamy