Drewniane dodatki do domu

Sposób życia i styl
info-market
Drewniane dodatki do domu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zabawa z drewnianymi ozdobami – dla dzieci i dorosłych

Nadchodząca Wielkanoc nie musi oznaczać wyciągania z pudełek zakurzonych ozdób, które co roku zdobią mieszkanie w ten sam sposób. Nastała prawdziwa era bogata w możliwościach tworzenia dekoracji samodzielnie, i wcale nie trzeba posiadać dużych zdolności artystycznych!

Obecny rynek proponuje wiele tego typu rozwiązań, a możliwości zakupu przeróżnych akcesoriów decoupage występuje już nie tylko w internecie, ale coraz częściej w sklepach stacjonarnych np. papierniczych, czy też specjalnie dedykowanych stylowi decoupage. Ponieważ moda na drewniane dodatki nastała – wybór jest ogromny. Z łatwością dobrać można ozdoby do własnych koncepcji wystroju mieszkania.

Warto postawić na dwa motywy przewodnie (Np.: Królik niosący koszyk pisanek, oraz same pisanki) i przy użyciu farb stworzyć własne, unikatowe ozdoby wielkanocne. Jak najbardziej warto przemyśleć więcej motywów, gdyż czas Wielkanocy to czas radości i kolorów. Wspaniale także odnajdzie się zabawka decoupage wśród najmłodszych. To kreatywny sposób na spędzenie czasu z dzieckiem, bądź też starsze dzieci mogą wykazać się ogromnym talentem w łączeniu drewnianych elementów tworząc własne ozdoby.

Dużym plusem jest również fakt, iż ceny tych drewnianych „umilaczy czasu”, które można przekuć w oryginalne ozdoby nie są wygórowane. Średnio jeden motyw zapakowany jest w opakowaniu w kilku sztukach, i cena jest zależna od posiadanych szczegółów bądź wielkości. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak odpowiednio zabezpieczyć paczki w czasie transportu?
Jak odpowiednio zabezpieczyć paczki w czasie transportu?
Odpowiednie zabezpieczenie paczek podczas transportu ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy wysyłasz małą paczkę, czy też przewozisz duży ładunek, […]
Polecamy