Niezbędne ubranka dla noworodka

Niezbędne ubranka dla noworodka

Młodzi rodzice często nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest skompletowanie odpowiedniej wyprawki dla noworodka. Tymczasem w skład takiego zestawu muszą wchodzić oczywiście ubranka dopasowane do wieku dziecka oraz do pory roku i panującej akurat pogody. Niezależnie jednak od tego czy na zewnątrz jest ciepło czy chłodno, dziecko musi mieć komplety odpowiednich ubranek w odpowiednich rozmiarach. Ważne aby kupić po kilka kompletów każdego rodzaju ubranek, ponieważ małe dziecko bardzo często będzie przewijane i przebierane. Jest to również powód, dla którego bardzo ważne jest aby ubranka dla noworodka bardzo łatwo się zdejmowało i rozpinało.

Bardzo ważne będą komplety bielizny dla noworodka. Niezbędnych będzie kilka kompletów body – zarówno z krótkim, jak i z długim rękawkiem. Do spania przydadzą się śpiochy – najlepiej w formie popularnych pajacyków zapinanych tak naprawdę przez całą długość ciała. Takie pajacyki nie wymagają przekładania przez główkę dziecka, z czym wielu młodych rodziców miewa czasem duży problem. Na pewno przydadzą się też tak zwane półśpiochy dla noworodków, które zakładamy dziecku bezpośrednio na body. Na nieco chłodniejsze dni przyda się na pewno ciepły kombinezon oraz czapeczki i rękawiczki.

Kompletując ubranka dla noworodka zwróćmy uwagę na to, abyśmy mieli co najmniej po kilka sztuk każdego ubranka. Szczególnie body oraz pajacyki warto mieć na początek po kilka zestawów. Do tego na pewno przyda nam się zapasowy kaftanik czy zapasowa para półśpiochów. Kombinezon na chłodne dni zazwyczaj wystarczy nam tylko jeden. Do tego może nam się przydać również jakieś ubranko wyjściowe dla dziecka.

Bogatą ofertę ubranek dla niemowlaków znajdziesz przykładowo na stronie: http://bobodream.pl/.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwa × pięć =