Poczuj magię Świąt w swoim domu

Poczuj magię Świąt w swoim domu

Nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia są wspaniałe dekoracje do domu. Większość z nas skupia się na choince, jednak poza tradycyjnym drzewkiem przyozdobionym kolorowymi światełkami, bombkami oraz łańcuchami, możemy kupić kilka elementów, które podkreślą tę niepowtarzalną atmosferę. Do wyboru mamy kilka stylów. Fani klasyki najczęściej decydują się na złoto, czerwień i zieleń, jednak w tym sezonie królują ozdoby w odcieniach bieli, mięty oraz pudrowego różu. To, na jaką aranżację się zdecydujemy, zależy przede wszystkim od charakteru naszego wnętrza. Niezależnie jednak od ostatecznej decyzji, pamiętajmy, że wyjątkowo możemy pozwolić sobie tu na mnóstwo lampek i błyszczącego brokatu.

Propozycja w nowoczesnym stylu

Styl nowoczesny zazwyczaj kojarzy nam się z minimalizmem i bardzo prostymi formami. O ile w przypadku Bożego Narodzenia trudno o minimalizm, możemy skupić się na delikatnych szklanych ozdobach i kolorze białym. Barwa ta wcale nie musi być zimna, wystarczy, że ogrzejemy ją ciepłym światłem lampek.

Doskonałą propozycją do wnętrz nowoczesnych są białe kwiaty w przezroczystych naczyniach udekorowane naturalnymi dodatkami takimi jak mech, szyszki lub gwiazdki anyżu. Dobrze sprawdzą się też świetlne girlandy bądź inspirowane Skandynawią lampiony w kształcie gwiazd, które możemy wywiesić w oknach. Bardzo modne w tym roku są także skrzaty rodem z dalekiej północy. Te zabawne postaci występują w wielu wariantach kolorystycznych, więc bez problemu dobierzemy coś, co będzie pasować do naszego salonu.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewięć − 4 =