Do czego pasują tuniki?

Do czego pasują tuniki?

Tuniki są jednym z elementów odzieżowych, które praktycznie nie wychodzą z mody. Wynika to z ich dużej uniwersalność, gdyż jest to ubranie dobre do wielu okazji, a także dla większości kobiet. Ich dodatkowym plusem jest też fakt, że dość łatwo dobrać do nich pozostałe części garderoby. Z czym będą się dobrze komponowały? 

Kwestia figury

O tunikach damskich mogą myśleć panie o każdej figurze, lecz należy dobierać odpowiedni krój tego elementu ubioru. Wersje luźniejsze pozwolą zakryć niedoskonałości w okolicach brzucha czy nawet bioder. W przypadku szczupłych kobiet można się zdecydować na opcje bardziej przylegające. Dostępne są w wariantach krótszych i dłuższych, a ich układ można też modelować wykorzystując pasek i przewiązując go pod biustem czy w okolicy bioder, zależnie od tego jakie atuty sylwetki chce się wyeksponować. Wybór trzeba zatem dobrze przemyśleć, ale ta część odzieży może pasować do każdej figury. Warto więc wcześniej sprawdzić np. na https://xl-ka.pl/ dostępne warianty.

Dół stroju

Dwa najbardziej podstawowe połączenia w kontekście stroju z tunikami to legginsy oraz dżinsowe rurki. W przypadku tych pierwszych można się zdecydować na wersje skórzane, zwłaszcza jeśli chodzi o stylizację na wieczorną imprezę z przyjaciółmi. Istotne jest również to by elementy te dobierać kolorystycznie – nie muszą to być barwy z jednej gamy, lecz nie powinno się tworzyć przesadzonych kompozycji. Jeśli któraś z części stroju jest wzorzysta, to druga powinna być gładka i raczej stonowana. Uzupełnieniem całego stroju mogą być zwykłe balerinki na co dzień lub szpilki przy wyjątkowych okazjach. W przypadku długich wariantów tuniki latem można je nosić także jak sukienki, dopasowując do nich jedynie rajstopy.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + dziesięć =