Jak udanie łączyć biżuterię z modną stylizacją?

Jak udanie łączyć biżuterię z modną stylizacją?

Odpowiednio dobrana do stroju biżuteria sprawia, że wybrana kreacja zaczyna stanowić całość. Warto inwestować w biżuterię ze złota, srebra, stali chirurgicznej – tylko taka sprawia, że nie wygląda się tanio. Bardzo trudno ją podrobić, a ta, wykonana z tanich materiałów, może odbarwić skórę lub doprowadzić do stanów zapalnych. Lepiej posiadać parę egzemplarzy dobrej jakości, niż całą szufladę błyskotek za grosze. Dobrym wyborem jest marka Colibra biżuteria stworzona z myślą o kobietach.

Stylizacja godna pozazdroszczenia

Gdy nie wiemy, co wybrać, warto postawić na komplet. Naszyjnik, kolczyki i bransoletka z tym samym motywem ułatwią dopełnienie stroju. Możemy też postawić na jeden, przyciągający wzrok element – np. duży, spleciony, kolorowy naszyjnik, a resztę dobrać w stonowanych formach. Jest to doskonałe wyjście, gdy chcemy wyglądać zjawiskowo, a nasz strój nie ma zdobień, jest jednokolorowy. Natomiast gdy ubrania, na które się zdecydowaliśmy, zachwycają mnogością wzorów, nie będziemy chcieli przesadzić – biżuteria powinna być drobna.

Wszystko zależy też od rodzaju okazji, na jaką się wybieramy. Jeśli obowiązuje strój formalny, nie zakładamy zbyt wiele biżuterii, chcemy wyglądać elegancko, ale bez przesytu. Jeśli natomiast naszym celem jest impreza – możemy założyć ogromną bransoletkę i świecący naszyjnik. Jeśli zakładamy duże kolczyki – naszyjnik powinien być mały, a jeśli pierścionek jest masywny – bransoletka ma być skromna. Zbyt dużo biżuterii w jednym miejscu rozprasza uwagę. Coraz częściej spotyka się łączenie dwóch metali – złota i srebra, jest to nowoczesna, modna aranżacja. Czasem jednak nie jest ważne, co pasuje, ale w czym czujesz się dobrze – bo to Ty jesteś najważniejsza.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 15 =