Jak skompletować dodatki do stroju?

Jak skompletować dodatki do stroju?

By stylizacja była pełna i przede wszystkim dobrze się prezentowała, potrzebne są do niej odpowiednie dodatki. Trzeba przyznać, że najczęściej to właśnie z ich wyborem mamy spory problem.

O ile sama stylizacja bywa kłopotliwa, ale dość szybko można ją skomponować, tak dodatki niekiedy są przedmiotem ostrej dyskusji w naszej głowie. Jak zatem je dobierać, by zajmowało to maksymalnie krótką ilość czasu?

Dodatki uniwersalne i klasyczne

Gdy gdzieś wychodzimy, zazwyczaj nie mamy zbyt wiele czasu. Spieszymy się na jakąś rodzinną kolację, chcemy szybko wyjść do pracy. Wówczas nie mamy czasu na to, by godzinami rozważać ubranie odpowiednich dodatków. Musimy zatem działać szybko i zdecydowanie.

Dlatego też jeśli decydujemy się na zakup jakichś dodatków, powinny być one jak najbardziej uniwersalne. Dzięki temu będą nam one pasowały zawsze do wszystkiego. Oczywiście czasem mamy w swojej szafie typowe rzeczy basic i wówczas przydałyby nam się bardziej szalone kolczyki czy też naszyjnik. Może bardziej kolorowa torebka. Jednak gdy trzeba wybrać coś na szybko, klasyka zawsze sprawdza się najlepiej.

Dlatego warto mieć w swojej szafie między innymi włoskie torebki, które są zdecydowanie ponadczasową klasyką. Zazwyczaj występują w brązie i czerni, czyli kolorach, które pasują praktycznie do wszystkiego. Również Pierre Cardin portfel sprawdza się idealnie na co dzień i na większe wyjścia.

Warto pamiętać o tym, iż nie tylko nasza biżuteria zwraca uwagę innych. Również portfel czy też torebka, zawsze powinny pasować do naszej stylizacji. Dlatego tym bardziej zawsze warto stawiać na klasykę.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × pięć =