Jakie nakrycia głowy nosić latem?

Jakie nakrycia głowy nosić latem?

Lato to jedna z najbardziej lubianych przez nas pór roku. Nie ma w tym nic dziwnego. Najczęściej oznacza wakacje będące czasem relaksu i beztroskiego odpoczynku. To również długie dni wypełnione piękną pogodą, spotkaniami z przyjaciółmi na świeżym powietrzu i odkrywaniem nowych, malowniczych zakątków. Niezależnie od tego, czy lato spędzamy w miejscu swojego zamieszkania, czy podróżując po świecie, warto zadbać o bezpieczeństwo. Kluczowa jest zwłaszcza ochrona przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Modnie i bezpiecznie

Oprócz osłaniania swojej skóry przy pomocy kremów z filtrem i oczu dzięki okularom przeciwsłonecznym, zaopatrzmy się również w nakrycia głowy. Dzięki nim unikniemy złego samopoczucia, a nawet udaru słonecznego. Szeroka oferta branży odzieżowej sprawia, że mamy dziś naprawdę wiele produktów do wyboru. Na wycieczkę górskim szlakiem, lub trening w parku odpowiednie okażą się sportowe czapki z daszkiem. Z powodzeniem zakładaj je także wybierając się do miasta. W ten sposób dodamy sobie nonszalancji i modnego, ulicznego szyku.

Elegancja przede wszystkim

Zwolenniczki elegancji powinny sięgnąć po kapelusze. Równie dobrze sprawdzą się one zakładane na plażę, jak i na spotkanie ze znajomymi. Te z dużym rondem i zdobieniami w postaci kolorowych wstążek pięknie będą komponowały się z letnimi sukienkami i kostiumami kąpielowymi. Kapelusze słomkowe okażą się idealne na wyjątkowo upalne dni, natomiast podczas chłodniejszych wspaniale spiszą się te z tkaniny.  Wypróbujmy kilka wersji kolorystycznych i eksperymentujmy ze swoim wyglądem.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 10 =