Stylowo i wygodnie jesienią – o trendach w modzie damskiej

Stylowo i wygodnie jesienią - o trendach w modzie damskiej

Trendy modowe na tegoroczną jesień, to wielkie powroty ale również bardzo wyraziste nowości, które są w stanie nadać klasycznej garderobie zupełnie nowego charakteru. Ogólnie daje się zauważyć liczne nawiązania do lat osiemdziesiątych a nawet czterdziestych. Niektóre kolekcje inspirowane są ulubionym stylem jeździeckim. Jeśli chodzi o kolory, to najbardziej widoczne będą odcienie beżu i starego złota. Dla pań, które lubią być zauważane, projektanci przygotowali kreacje w kolorach krwistej czerwieni. Do tego liczne elementy złotych łańcuchów, romantycznych falban i frędzli. Zimniejsza część jesieni, to tradycyjnie skóra i futra. Modne będą również ciepłe peleryny.

Beżowy total look

Ten sposób ubierania znamy z poprzednich sezonów. Jednak ulubione białe, brązowe i beżowe zestawy, w tym sezonie wzbogacone są o błysk.  Sklepy odzieżowe coraz częściej oferują stylizacje w jednym kolorze. Czasem total look nie dotyczy wyłącznie barw.  Tkaniny i dodatki z „tej samej bajki” nadadzą świeżości każdej kreacji. Kolor złota i dyskretne błyszczące refleksy, to alternatywa zupełnie adekwatna do czasu świątecznego a także do nadchodzącego karnawału.

Damska garsonka do biura.

Nowoczesny strój do pracy to już nie staroświecki garnitur. Oczywiście wyraźnie widać tutaj inspiracje ponadczasową klasyką. Jednak nowoczesne tkaniny, wzory i dodatki nadają kreacjom nowego charakteru, który dokładnie wpisuje się w nowoczesny power dresing. Kolory do biura mogą być jak najbardziej monochromatyczne, chociaż dopuszczalne jest miksowanie pokrewnych barw.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + dziesięć =