Sposoby na posiadanie pięknych brwi i rzęs

Sposoby na posiadanie pięknych brwi i rzęs

Piękne brwi i rzęsy to marzenie wielu kobiet. Na szczęście obecnie można wykonać wiele zabiegów, które poprawią wygląd włosków lub też uzyskamy dzięki nim spojrzenie aktorki rodem z Hollywood. Przede wszystkim warto dbać o naturalne rzęsy. Choćby stosowanie odżywek sprawi, że będą one bardziej elastyczne i odżywione. Jednakże nie wszystkie włoski z natury są mocne. U niektórych osób, aby uzupełnić wypadające rzęski potrzebne jest doklejenie włosków.

Można zastosować rzęsy kępki, które dokleja się w kilku miejscach przy linii naturalnie rosnących rzęs. W ten sposób spojrzenie nabiera świeżości, ale same rzęsy nie wyglądają jak ciężko opadająca kurtyna. Z powodzeniem możliwe jest też zagęszczenie włosów metodą 1:1, gdzie do każdej już posiadanej rzęsy dokleja się jeden włosek. Także taka metoda pozwala na uzyskanie wyrazistego spojrzenia, ale wciąż wygląda w miarę naturalnie.

Jak dbać o brwi?

Można powiedzieć, że brwi rzucają się w oczy nawet bardziej niż rzęsy. Istnieje wiele akcesoriów, którymi można poprawić ich wygląd. Wiele pomocnych produktów znajdziemy na https://noblelashes.pl/brwic677151. Choćby odpowiednia szczoteczka do brwi pomoże nam je ujarzmić. Jednak można też po prostu skorzystać z fachowych zabiegów jak microblading, które wykonuje się w salonach kosmetycznych przy użyciu specjalnych szablonów i pigmentów. Ta metoda pozwoli na wykreowanie brwi od podstaw, nawet u osób, które mają je bardzo liche z natury lub straciły włosy w wyniku choroby. A do tego efekty takiego zabiegu zostają na wiele lat.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 2 =