Studniówka – jak się przygotować, aby zrobić wrażenie na reszcie uczestników wydarzenia

Sposób życia i styl
info-market
Studniówka – jak się przygotować, aby zrobić wrażenie na reszcie uczestników wydarzenia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Studniówka zdarza się tylko raz w życiu, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. Strój albo makijaż zostaje uwieczniony na zdjęciach oraz na filmie, dlatego będzie się go wspominało do końca życia. Odpowiedni ubiór albo fryzurę muszą przemyśleć zarówno maturzystki, jak i maturzyści. Co zrobi największe wrażenie na uczestnikach studniówki? 

Przygotowania maturzystki 

Maturzystki mają znacznie większy wybór niż maturzyści, jeśli chodzi o ubiór. Sukienki na studniówkę mogą mieć przeróżne kolory oraz długości. Wiele zależy od indywidualnych preferencji, ale strój nie powinien być przesadnie krótki oraz jaskrawy. Najlepiej postawić na jeden kolor, gdzie ważne jest też dopasowanie butów. Uczestniczki studniówek często zapisują się tego samego dnia do fryzjera oraz kosmetyczki. Również tutaj nie należy jednak przesadzać z przesadnie odważną fryzurą albo makijażem, co może nie spodobać się nauczycielom.

Przygotowania maturzysty 

Maturzysta powinien kupić na studniówkę porządny garnitur. Najczęściej to jego pierwszy tego typu zakup w życiu. Nie jest to jednak strój jednorazowy, bo przyda się potem również na maturach, a być może nawet na studiach. Również maturzysta powinien pomyśleć o wizycie u fryzjera i odpowiednim ułożeniu włosów. Nie zaszkodzi również użycie perfum.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Co ma za zadanie pokazać audyt energetyczny przedsiębiorstwa?
Co ma za zadanie pokazać audyt energetyczny przedsiębiorstwa?
Audyt energetyczny to kompleksowe badanie wszystkich czynności związanych ze zużyciem i produkcją energii w budynku. Ma na celu określenie sposobów […]
Polecamy