Trening EMS – idealne rozwiązanie na wznowienie aktywności fizycznej

Wypoczynek i hobby
info-market
Trening EMS – idealne rozwiązanie na wznowienie aktywności fizycznej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Powrót do aktywności fizycznej po przerwie nie jest łatwym zadaniem. Z pomocą przychodzi trening EMS, który pozwala na uzyskanie szybkich efektów w krótkim czasie. Na czym dokładnie polega ten rodzaj treningu? Co należy o nim wiedzieć?

Jak wygląda trening EMS?

EMS jest rodzaj stymulacji, która od jakiegoś czasu ma swoje zastosowanie w sporcie oraz medycynie. Jest to trening siłowy, który odbywa się pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. Osoba ćwicząca jest podłączona do kombinezonu, który wyposażony jest w elektrody. Oznacza to, że podczas wykonywania ćwiczeń, mięśnie są dodatkowo pobudzane z zewnątrz poprzez elektrostymulację. W efekcie, jeden trening pozwala na spalenie od 500 do 1200. W przeciwieństwie do innych rodzajów aktywności, zajęcia EMS są bardzo krótkie, gdyż trwają około 20 minut. Na efekty naszej pracy nie musimy zbyt długo czekać – można zaobserwować je już po 4 zajęciach.

Trening EMS, prowadzony przez profesjonalną kadrę może pomóc nam zgubić zbędne kilogramy oraz zredukować tkankę tłuszczową i cellulit. Przyczynia się do poprawy wydolności całego organizmu oraz budowy masy mięśniowej. Efekty treningów można zauważyć także po poprawie postawy ciała, gdyż wzmacniane są mięśnie pleców i barków. Jest to zatem dobre rozwiązanie dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Decydując się na usługi profesjonalnego studia treningowego, takiego jak https://impulsetraining.pl/trening-ems/ możemy także liczyć na poprawę metabolizmu oraz ogólnego samopoczucia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Zanim wypuścisz nową aplikację na rynek, przetestuj ją!
Zanim wypuścisz nową aplikację na rynek, przetestuj ją!
Projektowanie doświadczeń użytkownika (z ang. user experience design) zakłada próbę odrzucenia własnej perspektywy i spojrzenia na produkt oczami klienta. Dlaczego? […]
Polecamy