Trening EMS – idealne rozwiązanie na wznowienie aktywności fizycznej

Wypoczynek i hobby
info-market
Trening EMS – idealne rozwiązanie na wznowienie aktywności fizycznej
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Powrót do aktywności fizycznej po przerwie nie jest łatwym zadaniem. Z pomocą przychodzi trening EMS, który pozwala na uzyskanie szybkich efektów w krótkim czasie. Na czym dokładnie polega ten rodzaj treningu? Co należy o nim wiedzieć?

Jak wygląda trening EMS?

EMS jest rodzaj stymulacji, która od jakiegoś czasu ma swoje zastosowanie w sporcie oraz medycynie. Jest to trening siłowy, który odbywa się pod okiem profesjonalnego trenera personalnego. Osoba ćwicząca jest podłączona do kombinezonu, który wyposażony jest w elektrody. Oznacza to, że podczas wykonywania ćwiczeń, mięśnie są dodatkowo pobudzane z zewnątrz poprzez elektrostymulację. W efekcie, jeden trening pozwala na spalenie od 500 do 1200. W przeciwieństwie do innych rodzajów aktywności, zajęcia EMS są bardzo krótkie, gdyż trwają około 20 minut. Na efekty naszej pracy nie musimy zbyt długo czekać – można zaobserwować je już po 4 zajęciach.

Trening EMS, prowadzony przez profesjonalną kadrę może pomóc nam zgubić zbędne kilogramy oraz zredukować tkankę tłuszczową i cellulit. Przyczynia się do poprawy wydolności całego organizmu oraz budowy masy mięśniowej. Efekty treningów można zauważyć także po poprawie postawy ciała, gdyż wzmacniane są mięśnie pleców i barków. Jest to zatem dobre rozwiązanie dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Decydując się na usługi profesjonalnego studia treningowego, takiego jak https://impulsetraining.pl/trening-ems/ możemy także liczyć na poprawę metabolizmu oraz ogólnego samopoczucia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niezbędne ubranka dla noworodka
Niezbędne ubranka dla noworodka
Młodzi rodzice często nie zdają sobie sprawy z tego, jak ważne jest skompletowanie odpowiedniej wyprawki dla noworodka. Tymczasem w skład […]
Polecamy