W jakich opakowaniach są dostarczane przesyłki kurierskie?

Pieniądze i biznes
info-market
W jakich opakowaniach są dostarczane przesyłki kurierskie?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przesyłki kurierskie bywają naprawdę różne w zależności od gabarytów i wytrzymałości wysyłanego przedmiotu. W niektórych przypadkach lepiej sprawdzają się kartonowe pudła, a w innych koperty. Wybór należy przemyśleć, żeby przesyłka nie uszkodziła się w czasie przemieszczania. Jakie są najpopularniejsze opakowania w przypadku wysyłek kurierskich? 

Koperty kurierskie 

W przypadku małych gabarytów wysyłanych przedmiotów nie trzeba korzystać z dużych kartonów. Wystarczy jakościowa koperta, najlepiej wypełniona od środka folią bąbelkową. Niektóre są na tyle duże, że bez problemu mieści się w nich gra konsolowa, książka albo nawet mniejsza część garderoby. W przypadku dokumentów bardzo wygodne są koperty kangurki. Można je dokleić do kartonu, w którym nie mieszczą się już gwarancje albo faktury. Dzięki klejowi wysokiej jakości na pewno nie odkleją się od przesyłki. 

Pudełka kartonowe 

Sporym atutem pudeł kartonowych jest ekologiczny i wytrzymały materiał. Warto zainwestować w ich wersje klapowe, które łatwo zamknąć i zakleić specjalnymi taśmami. Najlepiej zastosować dodatkowo wypełnienie piankowe i folię bąbelkową. Popularne są również kartony fasonowe z paskiem klejonym i zrywalną taśmą. Dzięki nim klient dużo szybciej otworzy przesyłkę, co może poprawić jego opinię o firmie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak chatboty mogą się przysłużyć w zakresie obsługi klienta?
Jak chatboty mogą się przysłużyć w zakresie obsługi klienta?
Forma obsługi klienta znacznie ewoluowała na przestrzeni lat. Zamiast klasycznej rozmowy twarzą w twarz większość jej elementów odbywa się drogą […]
Polecamy