Zalety hybrydowego manicure’u

Zalety hybrydowego manicure’u

Manicure hybrydowy od kilku lat staje się coraz bardziej popularny. Panie z chęcią wybierają właśnie ten sposób pielęgnacji paznokci zarówno w profesjonalnych salonach, jak i wykonując go samodzielnie w domu. Dlaczego hybrydy cieszą się tak dużą popularnością?

Powody, dla których warto go wykonać

Przede wszystkim decydujące znaczenie odgrywa trwałość tej formy manicure. Prawidłowo wykonana hybryda utrzymuje się na paznokciach około miesiąca. Jest to olbrzymia przewaga w stosunku do tradycyjnego lakieru, którego trwałość ocenia się na niespełna tydzień. Dodatkowo metoda ta znacznie utwardza paznokieć, dzięki czemu jest on bardziej odporny na uszkodzenia i nie odpryskuje się przy wykonywaniu codziennych czynności, ułatwia też zapuszczenie długich i twardych paznokci.

Rynek oferuje coraz szerszy wachlarz stylizacji. Lakiery hybrydowe kolory mają różne, a cała gama ozdobników pomaga stworzyć na paznokciach niepowtarzalne wzory. Manicure hybrydowy sprawia, że dłoń wygląda naprawdę estetycznie, a my możemy cieszyć się pięknym wzorem na długo.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

jedenaście − 3 =