Życzenia świąteczne – w jakiej formie je złożyć?

Sposób życia i styl
info-market
Życzenia świąteczne – w jakiej formie je złożyć?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres przedświąteczny to czas kiedy przypominamy sobie o tych z bliska i tych z daleka. O ile tym, którzy są blisko nas zazwyczaj składamy życzenia osobiście, o tyle komuś od kogo dzieli nas wiele kilometrów zazwyczaj je wysyłamy. Ale w jakiej formie zrobić to najlepiej?

Lepsza kartka czy sms?

Kiedyś nie było wyboru, w grę wchodziła wyłącznie kartka pocztowa i koniec. W tej chwili wybór form, w których możemy złożyć życzenia jest przeogromny. Według badań najczęściej stawiamy na smsy. Dobrze, kiedy są one napisane przez nas i mają osobisty wymiar. Jednak wiele osób korzysta z gotowych wierszy. W ten sposób jedna osoba dostaje czasem sms o tej samej treści od kilku zupełnie różnych osób.

Może zatem lepiej postawić na coś osobistego. Takim czymś będzie na pewno kartka z życzeniami. Możemy kupić gotową. Dla tych bardziej leniwych są nawet takie, w których są gotowe życzenia. Jednak najbardziej ucieszy kartka, którą zrobimy samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne i nie wymaga wielkich zdolności plastycznej, a daje masę radości zarówno osobie, która ją dostanie, jak i temu, który ją przygotowuje.

No i są życzenia firmowe. Często pracownicy spotykają się na firmowych spotkaniach przedświątecznych, gdzie dostają drobne prezenty oraz kartki. Dobrze, jeśli pracodawca zawczasu pomyśleć o kartkach dla firm. Można je wysłać również do klientów czy partnerów biznesowych. To dobre przypomnienie o tym, że firma pamięta i docenia współpracę.

Jakąkolwiek formę życzeń wybierzemy – pamiętajmy, że najmilsze są te osobiste, napisane własną ręką. Tego rodzaju kartki są dostępne w sklepie JDStyle.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy warto kupić zegar jako prezent na urodziny?
Czy warto kupić zegar jako prezent na urodziny?
Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie dnia niż uśmiech. Prezenty z zegarem to doskonały wybór na wiele okazji. Można go […]
Polecamy