Akcesoria do manicure hybrydowego

Akcesoria do manicure hybrydowego

Zadbane dłonie są naszą wizytówką. W trosce o piękne paznokcie nie można zapomnieć o odpowiedniej pielęgnacji. Manicure hybrydowy jest coraz popularniejszy. Na szczęście można wykonać go samodzielnie w domu. W tym celu potrzebujemy zakupić odpowiednie akcesoria kosmetyczne. Godnym polecenia produktem jest Victoria Vynn lampa LED, która utwardza lakier nawet czterokrotnie szybciej niż w przypadku lampy UV.

Przygotowanie do zabiegu

Przed przystąpieniem do malowania, należy odpowiednio przygotować dłonie. Po pierwsze muszą być dokładnie umyte, jak i zdezynfekowane (podobnie jak sprzęt kosmetyczny). W dalszej kolejności należy zająć się skórkami. W profesjonalnych salonach w tym celu wykorzystywane są frezarki. Oczywiście są one również dostępne dla użytkowniczek domowych. Aby przygotować się do zabiegu, należy zaopatrzyć się niezbędne akcesoria takie jak:

– płyn do dezynfekcji rąk oraz zmiękczania skórek

– patyczki

– cążki, bądź nożyczki

– płyn do dezynfekcji przyborów kosmetycznych

– pilniki

Aplikacja produktów

Pierw przygotowujemy płytkę przy użyciu odtłuszczacza oraz wacika bezpyłowego. Następnie stosujemy primer, dzięki niemu zwiększa się przyczepność lakieru. Następnie będzie potrzebna baza – polecane produkty są dostępne na stronie https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/lakiery-hybrydowe/bazy-i-topy-victoria-vynn,2,10368. Należy zaopatrzyć się jeszcze w:

– lampę UV/LED

– lakiery hybrydowe

– cleaner

Po utwardzeniu przy wykorzystaniu lampy należy zadbać o skórę dłoni. Oliwka do skórek doskonale nawilży naskórek. Dodatkowo odżywi, dzięki bogactwu składników. Natłuszczenie i nawilżenie jest bardzo istotne przy takich zabiegach.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + 6 =