3 bardzo ciekawe i użyteczne akcesoria do łazienki

3 bardzo ciekawe i użyteczne akcesoria do łazienki

Akcesoria łazienkowe są nie tylko przydatne, ale również dekoracyjne. Odpowiedni dobór akcesoriów może być bardzo istotny w wystroju nowoczesnej łazienki. Ważne jest, aby przedmioty te charakteryzowały się wysoką jakością i trwałością.

Dla miłośników czterech łapek

Jeśli mamy w domu zwierzęta, to konieczne jest posiadanie rozwiązania do czyszczenia ich łapek przed wejściem do domu – chusteczki nawilżane dla zwierząt są zaprojektowane specjalnie w tym celu i przydają się, gdy nie mamy dość czasu, aby wymyć pieska, lub kotka w brodziku – https://acryluks.com/produkty/brodziki/brodziki-wysokie/, czy wannie.

Ciepły ręcznik to prawdziwy luksus

Podgrzewacze ręczników. Kto nie uwielbia ciepłego ręcznika po relaksującym prysznicu? Podgrzewacze ręczników delikatnie ogrzewają je za pomocą technologii podczerwieni, dzięki czemu są one ciepłe przy dotyku. Najlepsze jest to, że są łatwe w instalacji – wystarczy podłączyć je do gniazdka, od co, cała filozofia!

Kranoprysznic

Przedłużacz do kranu – krany bywają niekomfortowe, gdy chcesz np. umyć włosy, nie udają się pod prysznic. Przedłużacz do kranu ze słuchawką prysznicową sprawia, że o tym problemie całkowicie zapomnisz. To bardzo atrakcyjny dodatek do łazienki, który dostępny jest w przystępnej cenie. Jego instalacja jest banalnie prosta, ponieważ przedłużkę wystarczy przykręcić do baterii i od razu możemy działać! Dostępne są również słuchawki, które podczas używania świecą światłem LED-owym, oraz takie, które mają przeźroczystą konstrukcję, przez co wyglądają naprawdę niecodziennie.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 15 =