Jakiego rodzaju baterie umywalkowe można wyróżnić na rynku?

Ogród i dom
info-market
Jakiego rodzaju baterie umywalkowe można wyróżnić na rynku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na rynku można spotkać wiele rodzajów baterii. Są one podzielone na dwie kategorie: jednootworowe i dwuotworowe. Bateria jednootworowa posiada pojedynczy otwór w blacie. Bateria dwuotworowa wyposażona jest w dwa otwory, jeden dla ciepłej wody, a drugi dla zimnej.

Najpopularniejszą z tych dwóch rodzajów jest bateria jednootworowa. Służy ona do dostarczania zimnej wody do picia i gotowania, a także ciepłej wody do mycia rąk i naczyń.

Baterie jednootworowe dzielą się ogólnie podane kategorie:

Styl kaskadowy

Bateria kaskadowa charakteryzuje się eleganckim wyglądem, który sprawia, że wygląda jak spadający z góry wodospad. Należy do wysokiej jakości baterii łazienkowych, które wymagają profesjonalnych usług konserwacyjnych lub wymiany części co kilka lat ze względu na kwestie zużycia lub pęknięcia (np.)

Styl rozpylacza z wyciąganą wylewką

Ten rodzaj baterii wykorzystuje wyciąganą wylewkę zamiast stylu kaskadowego, aby zapewnić przepływ wody ze zlewu do umywalki lub zmywarki poprzez różne wzory strumienia, takie jak wzór strumienia lub wzór strumienia pulsacyjnego, w zależności od osobistych preferencji i potrzeb (np. Delta).

Bateria naścienna

Bateria montowana na ścianie pochodzi z dołączoną dyszą i wężem, który sprawia, że bardzo łatwo jest użytkownikom dostosować przepływ wody i temperaturę bez konieczności poruszania się dużo lub używać rąk do tego, jak robią przy użyciu pull down sprayer lub uchwyt dźwigni modelu baterii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy ktoś może nas podglądać przez kamerkę internetową?
Czy ktoś może nas podglądać przez kamerkę internetową?
Coraz więcej osób zakleja kamerki w swoich laptopach plastrami. Robią to nawet osoby bardzo dobrze znające realia świata nowych technologii, […]
Polecamy