3 sprawdzone pomysły na prezenty dla nastolatków

3 sprawdzone pomysły na prezenty dla nastolatków

Niełatwe zadanie

Wybór prezentu, trafiającego w gust dorastającej osoby, stanowi nie lada wyzwanie. Dziewczyna, która jeszcze kilka lat temu nosiła różowe sukienki w serduszka, przytulała się do wszystkich członków rodziny i bawiła lalkami, dziś – pod wpływem ,,burzy hormonów” oraz środowiska – kręci nosem na niegdyś ulubione czekoladki, zaś życzenia urodzinowe uważa za ,,przeżytek”. Stanowi ona jednostkę, dla której upominku należy szukać ze szczególną rozwagą. Teoretycznie najlepszym pomysłem na podarunek mogłyby wydawać się pieniądze do samodzielnej dyspozycji, albowiem z pewnością (w przeciwieństwie np. do rodzinnej gry planszowej) nie będą kurzyły się na dnie szuflady. Warto mieć jednak na uwadze, iż znając (chociażby trochę) obecne zainteresowania i preferencje nastolatka, można wybrać ciekawy prezent, omijając ryzyko wręczenia banknotów, które zostaną przetrwonione w nierozważny sposób.

Niezmiennie na topie

W ostatnich latach dało się zauważyć wzrost popularności japońskich ekranizacji, a także literatury. Wiedząc, iż nastolatek interesuje się anime, można mieć pewność, iż idealnym prezentem dla niego okażą się mangi do czytania, będące w stanie realnie zainteresować młodego człowieka, zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie. W trójce najlepszych prezentów znajdują się również praktyczny powerbank i słuchawki, gdyż trudno spotkać osobę, niekorzystającą z dóbr technologii. Dodając do wybranego z rzeczonych upominków drobny kosmetyk lub słodycz, łatwo wywołać uśmiech na twarzy nawet najbardziej wybrednego przedstawiciela młodzieży. 

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − pięć =