5 pomysłów na udane prezenty

5 pomysłów na udane prezenty

Uwielbiamy dostawać i dawać prezenty, choć czasami trudno jest wymyślić coś nowego, gdy kilkanaście już razy wybieramy prezent dla męża. Owszem, to prawda, że czasami trudno zdobyć się na innowacyjność, ale na całe szczęście jest szereg uniwersalnych podarunków, które sprawdzają się niezależnie od okazji, a również także bez względu na płeć. Oto top 5 prezentów, które należą do klasyków oraz zadowolą każdego.

Kwiaty

Sprawdzą się na dzień matki oraz jako prezent dla nauczyciela. Bukiet świeżych kwiatów przypadnie do gustu każdej kobiecie, a jeśli chcemy, by przetrwały trochę dłużej, to zamiast ciętych, można podarować kwiaty doniczkowe.

Słodycze

Kto nie lubi słodkich przekąsek? Elegancka bombonierka lub ładnie zapakowane czekoladki rozmiękczą serce każdego. Z tego powodu sprawdzą się na urodziny, ale też na przeprosiny.

Biżuteria

Złota bransoletka, pierścionek albo klasyczny zegarek, to jest to! Istnieje tyle modeli, że z całą pewnością znajdziemy coś odpowiedniego niezależnie od wieku czy płci. Można zdecydować się na klasyczną wersję lub ze zdobieniami, które zwiększą wartość cenową prezentu.

Perfumy

Tutaj trzeba być uważnym, ponieważ różne mamy gusta. Jeśli jednak znamy ulubioną markę perfum osoby, którą chcemy obdarować, to prezent jest jak najbardziej bezpieczny.

Książka

Choć może nie każdy jest fanem czytelnictwa, to dobra powieść jest również uniwersalnym prezentem. Gdy ktoś nie lubi czytać, książkę można zamienić na album, reprodukcję z dziełami znanego malarza lub przewodnik turystyczny.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × jeden =