W jakiej formie przygotować podziękowania ślubne dla rodziców?

Sposób życia i styl
info-market
W jakiej formie przygotować podziękowania ślubne dla rodziców?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. Istotnym elementem uroczystości jest z pewnością wręczenie rodzicom upominku w ramach podziękowania za trud wychowania oraz wspólnie przeżyte lata. Tradycyjny kosz z kwiatami już dawno odszedł do lamusa, dlatego warto postawić na nieco bardziej oryginalne rozwiązanie. Godne polecenia są m.in. niezwykle estetyczne eko pudełka z wygrawerowanym napisem.

Kreatywność to najlepszy doradca

Wspomniane we wstępie pudełka to proste konstrukcje wykonane z naturalnego drewna. Można w nich z powodzeniem umieścić świeże migdały, kolorowe cukierki albo innego rodzaju słodkości, a także ozdobić całość elegancką kokardą. Kolejnym niebanalnym pomysłem na podziękowanie jest profesjonalny album ze zdjęciami rodzinnymi okraszonymi zabawnymi komentarzami. Taki prezent stanowi świetną pamiątkę na długie lata. Na uwagę zasługuje ponadto butelka dobrego alkoholu z dołączoną etykietą, kompozycja roślinna zamknięta w szklanym słoju, biżuteria z grawerem (sygnet, bransoletka, łańcuszek itp.), voucher na weekendowy pobyt w ośrodku SPA, karnet na lot balonem, własnoręcznie napisany wiersz na papierze pergaminowym czy chwytające za serce przemówienie. Jeśli natomiast mamy dużo czasu na przygotowanie podziękowań, to stwórzmy rozbudowane drzewo genealogiczne obu rodów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Sprzętowe udogodnienia dla firm
Sprzętowe udogodnienia dla firm
Kierując firmą, powinniśmy zadbać zarówno o dobrą atmosferę wśród pracowników, jak i udogodnienia w postaci przydatnych sprzętów. To właśnie te […]
Polecamy