W jakiej formie przygotować podziękowania ślubne dla rodziców?

W jakiej formie przygotować podziękowania ślubne dla rodziców?

Ślub to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych dni w życiu dwojga zakochanych w sobie osób. Istotnym elementem uroczystości jest z pewnością wręczenie rodzicom upominku w ramach podziękowania za trud wychowania oraz wspólnie przeżyte lata. Tradycyjny kosz z kwiatami już dawno odszedł do lamusa, dlatego warto postawić na nieco bardziej oryginalne rozwiązanie. Godne polecenia są m.in. niezwykle estetyczne eko pudełka z wygrawerowanym napisem.

Kreatywność to najlepszy doradca

Wspomniane we wstępie pudełka to proste konstrukcje wykonane z naturalnego drewna. Można w nich z powodzeniem umieścić świeże migdały, kolorowe cukierki albo innego rodzaju słodkości, a także ozdobić całość elegancką kokardą. Kolejnym niebanalnym pomysłem na podziękowanie jest profesjonalny album ze zdjęciami rodzinnymi okraszonymi zabawnymi komentarzami. Taki prezent stanowi świetną pamiątkę na długie lata. Na uwagę zasługuje ponadto butelka dobrego alkoholu z dołączoną etykietą, kompozycja roślinna zamknięta w szklanym słoju, biżuteria z grawerem (sygnet, bransoletka, łańcuszek itp.), voucher na weekendowy pobyt w ośrodku SPA, karnet na lot balonem, własnoręcznie napisany wiersz na papierze pergaminowym czy chwytające za serce przemówienie. Jeśli natomiast mamy dużo czasu na przygotowanie podziękowań, to stwórzmy rozbudowane drzewo genealogiczne obu rodów.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 4 =