Gabloty sklepowe szklane – jakie są ich zalety?

Pieniądze i biznes
info-market
Gabloty sklepowe szklane – jakie są ich zalety?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W licznych obiektach handlowych kluczową rolę odgrywają szklane gabloty. Służą one bowiem do bezpiecznego przechowywania i jednocześnie atrakcyjnego eksponowania oferowanych klientom towarów. Można je bez problemu zobaczyć choćby w salonach jubilerskich, sklepach spożywczych, sklepach z bronią czy aptekach. Z niniejszego artykułu dowiemy się, jakie konkretnie cechy decydują o wysokiej użyteczności omawianych konstrukcji. 

Estetyka i maksymalna ochrona w jednym

Każde stoisko handlowe wyposażone w szklane gabloty automatycznie nabiera prestiżu, co zazwyczaj przekłada się na wzrost zysków. Wynika to z faktu, że gablota zapewnia wyjątkowo efektowną prezentację towarów. Warto ją w szczególności postawić na samym środku danego obiektu, tak aby klient miał szansę na obejrzenie interesującego go przedmiotu ze wszystkich stron. Przyda się też zamontowanie energooszczędnego oświetlenia LED-owego. Kolejna istotna zaleta to optymalne zabezpieczenie sprzedawanego asortymentu przez kradzieżą oraz zanieczyszczeniem. Z jednej strony gruba warstwa szkła uniemożliwia potencjalnemu złodziejowi dostanie się do środka, z drugiej zaś zapobiega osiadaniu kurzu na poszczególnych towarach. Na uwagę zasługuje również zaskakująca duża stabilność gablot, wynikająca z obecności w konstrukcji sztywnych profili stalowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Etapy leczenia haluksów
Etapy leczenia haluksów
Leczenie haluksów jest procesem wieloetapowym, który wymaga współpracy pacjenta, lekarza oraz fizjoterapeuty. Co więcej, wybór odpowiedniej metody jest w głównej […]
Polecamy