Jaką biżuterię kupić kobiecie w zależności od wieku?

Sposób życia i styl
info-market
Jaką biżuterię kupić kobiecie w zależności od wieku?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju prezentu, biżuterię należy dobrać do wieku osoby, którą chcemy obdarować. Chociażby ze względu na stylistykę ubioru podczas kolejnych etapów życia, nastolatki będą preferowały inne modele bransoletek i pierścionków niż nasze babcie. Śmiało możemy powiedzieć, że klasyczna biżuteria raczej nie przypadnie do gustu maturzystce, a bardzo minimalistyczne ozdoby nie sprawdzą się w przypadku starszej kobiety. Najbardziej elastyczną grupą w tym temacie są przedstawicielki płci pięknej w wieku 30-50 lat, ponieważ doceniają one zarówno piękno ponadczasowej, szlachetnej klasyki, jak również chętnie korzystają z najnowszych propozycji inspirowanych celebrytami.

Modowy hit dla nastolatki, minimalizm na żony, a dla matki misterne, dopracowane szczegóły

Młode kobiety przywiązują ogromną wagę do modowych nowinek, nawet jeśli są  one wykonane ze stali oraz tworzyw sztucznych nie będzie im to przeszkadzało, o ile dany wzór wypromowała jakaś bliska ich sercu gwiazda. Niesamowitą popularnością wśród dziewcząt cieszy się bransoletka sznurek srebro w tym przypadku zazwyczaj występuje jedynie w postaci niewielkiego wisiorka. Żona natomiast na pewno ucieszy się z prostej, minimalistycznej ozdoby, która wpisuje się w obecne trendy, ale także świetnie pasuje do wielu różnych stylizacji. Kupując prezent dla starszych pań, pozostańmy przy biżuterii tradycyjnej. Nasze matki na pewno docenią starannie wykonane zdobienia otaczające szlachetne kamienie takie jak rubiny, bądź szafiry.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie buty męskie warto zabrać ze sobą na weekend?
Jakie buty męskie warto zabrać ze sobą na weekend?
Rodzaj zabieranego obuwia należy ściśle dopasować do trzech czynników. Przede wszystkim liczy się destynacja. Równie ważne są spodziewane warunki pogodowe. […]
Polecamy