Jaką biżuterię kupić kobiecie w zależności od wieku?

Jaką biżuterię kupić kobiecie w zależności od wieku?

Tak jak w przypadku każdego innego rodzaju prezentu, biżuterię należy dobrać do wieku osoby, którą chcemy obdarować. Chociażby ze względu na stylistykę ubioru podczas kolejnych etapów życia, nastolatki będą preferowały inne modele bransoletek i pierścionków niż nasze babcie. Śmiało możemy powiedzieć, że klasyczna biżuteria raczej nie przypadnie do gustu maturzystce, a bardzo minimalistyczne ozdoby nie sprawdzą się w przypadku starszej kobiety. Najbardziej elastyczną grupą w tym temacie są przedstawicielki płci pięknej w wieku 30-50 lat, ponieważ doceniają one zarówno piękno ponadczasowej, szlachetnej klasyki, jak również chętnie korzystają z najnowszych propozycji inspirowanych celebrytami.

Modowy hit dla nastolatki, minimalizm na żony, a dla matki misterne, dopracowane szczegóły

Młode kobiety przywiązują ogromną wagę do modowych nowinek, nawet jeśli są  one wykonane ze stali oraz tworzyw sztucznych nie będzie im to przeszkadzało, o ile dany wzór wypromowała jakaś bliska ich sercu gwiazda. Niesamowitą popularnością wśród dziewcząt cieszy się bransoletka sznurek srebro w tym przypadku zazwyczaj występuje jedynie w postaci niewielkiego wisiorka. Żona natomiast na pewno ucieszy się z prostej, minimalistycznej ozdoby, która wpisuje się w obecne trendy, ale także świetnie pasuje do wielu różnych stylizacji. Kupując prezent dla starszych pań, pozostańmy przy biżuterii tradycyjnej. Nasze matki na pewno docenią starannie wykonane zdobienia otaczające szlachetne kamienie takie jak rubiny, bądź szafiry.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + dwa =