Dodatki do dronów

Dodatki do dronów

Dron to sprzęt który może zagwarantować zarówno dobrą zabawę, jak i przyczynić się do lepszej pracy. Drony stają się bowiem obecne w bardzo wielu dziedzinach, z których najpopularniejszą jest oczywiście fotografia i filmowanie. Jak wiadomo podstawowym wyposażeniem takiego drona jest kamera. Poza nią nie posiada on właściwie nic nadzwyczajnego. Na rynku istnieje jednak sporo dodatków i gadżetów, które mogą nie tylko zmodernizować jego wygląd, ale także udoskonalić działanie. Sprawia to, że zdecydowanie warto się z nimi zapoznać oraz wyposażyć w nie swojego drona.

Jakie dodatki do dronów?

Przykładem nie tylko efektownych, ale i efektywnych dodatków może być specjalna osłona do kamery, taka jak osłona do DJI Mavic Pro. Ma ona wiele zastosowań, ale najważniejszym jest oczywiście ochrona obiektywu kamery przed niekorzystnymi warunkami podczas lotu, jak i podczas samego transportu urządzenia. Profesjonalny filtr polaryzacyjny pozwoli zaś zniwelować efekt winietowania, który w wielu przypadkach jest raczej niepożądany. Jego zadaniem jest także pozbawienie rejestrowanego obrazu białych plam, powstających w wyniku odbłysków.

Prócz nich warto wspomnieć także o osłonie przeciwsłonecznej, jak i wifi reapeterze. Wifi reapeater to urządzenie, którego zadaniem jest wzmocnienie sygnału. Dzięki niemu będziemy mieli połączenie internetowe z dronem nawet, gdy odlecimy nim na dalekie odległości. Należy jednak pamiętać, że każdy z tych gadżetów powinien być odpowiednio dobrany pod konkretny model drona. Przykładowo dla tego https://www.drony.net/phantom-3-standard-dji.html, najodpowiedniejsze będą dodatki od tego samego producenta. Wówczas będziemy mieli pewność, że nasz dron będzie działał w pełni sprawnie.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 4 =