klocki CaDA – zaawansowane konstrukcje dla pasjonatów i hobbystów

Wypoczynek i hobby
info-market
klocki CaDA – zaawansowane konstrukcje dla pasjonatów i hobbystów
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klocki CaDA to zestaw konstrukcyjny dla pasjonatów i hobbystów. Zapewnia nowy sposób zabawy klockami, wprowadzając nową klasę elementów budowlanych. Zestawy dedykowane są miłośnikom inżynierii, gdyż niektóre oferują nawet instalację systemów z płytą główną, dzięki, której możemy sterować zdalnie konstrukcją.

Większe możliwości i większe zestawy

CaDA to nowa koncepcja zabawki, skoncentrowanej na rozwoju osób młodych oraz dorosłych w kierunkach inżynieryjnych. Są to pokaźne zestawy zawierające wiele elementów, które umożliwiają na tworzenie wielorakich konstrukcji, choć dominującymi są modele samochodowe.

CaDA zostały https://lotrzyk.pl/Cada-c4735 zaprojektowane z myślą o połączeniu prostoty i zaawansowanej techniki. Klocki są łatwe do łączenia, ale pozwalają na dużą swobodę w budowaniu własnych modeli. Jednakże pozwalają również w prosty sposób na instalacje modułów, które są niecodziennie zaawansowane i programowalne.

Zestaw zawiera:

  • Dużą ilość unikalnych klocków o różnych kształtach, rozmiarach i teksturach;

  • Elementy elektroniczne, które połączyć należy z konstrukcją;

  • Płytę główną umożliwiającą podłączenie modułu i programowanie konstrukcji;

  • Zaawansowany edytor, który pozwala na dużą swobodę eksperymentowania z parametrami pojazdu.

Naprawdę warto spróbować!

Klocki CaDA są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i zostały przetestowane, aby wytrzymać wielokrotne użycie bez złamania lub zgięcia. CaDA mogą być układane jedna na drugiej w dowolnym kierunku (bez ograniczenia przez kołki) i mogą być łączone za pomocą złączek w dowolnym kierunku i orientacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak w dzisiejszych czasach dzieci mogą mieć autorytety i wzorce?
Jak w dzisiejszych czasach dzieci mogą mieć autorytety i wzorce?
Niemal każdy z nas ma jakieś autorytety. Osoby, na które patrzymy z podziwem i szacunkiem, od których chcielibyśmy się uczyć […]
Polecamy