Obuwie, które sprawdzi się podczas każdych warunków w górach

Wypoczynek i hobby
info-market
Obuwie, które sprawdzi się podczas każdych warunków w górach
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Planując górskie wędrówki mamy całą listę przedmiotów, które powinniśmy ze sobą zabrać. Apteczka, latarka, coś do jedzenia i picia, telefon, by móc wezwać pomoc i wiele innych ważnych rzeczy. Nie powinniśmy zapomnieć o żadnej z nich, bo może się okazać, że na szlaku potrzebne nam będą wszystkie wyżej opisane. Najważniejszy jednak jest odpowiedni ubiór. Powinien być on dostosowany do pory roku i warunków. Integralną częścią górskiego ubioru są buty. To jeden z najistotniejszych, jeśli nie najważniejszy element górskiego stroju.

Żadnych kompromisów

Kompletując ekwipunek, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że na pewnych rzeczach nie można oszczędzać. O ile na czapkę, pasek lub butelkę turystyczną nie trzeba wydawać majątku, o tyle buty oraz plecak to te elementy, w przypadku których nadmierna oszczędność szybko się na nas zemści. W plecaku przenosimy cały sprzęt, prowiant i część ubrań. Źle dopasowany, wykonany z tanich materiałów zamieni wędrówkę w gehennę. Pomyślmy, co by się stało, gdy nagle okazało się na szlaku, że nasz plecak po prostu się rozsypał?

Kolejny temat to buty. Solidne, wygodne i dopasowane – takie cechy powinny go charakteryzować. Do tego sprawdzony producent. Takie buty będą nam służyć wiele lat, a jedna górska wycieczka, nawet w trudnych warunkach będzie im niestraszna. Przykładem mogą być buty Salewa Mtn Trainer Mid Gtx. To model chroniący kostkę, sprawdzony w boju i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Pieniądze zainwestowane w trwałe obuwie szybko zwrócą się w postaci niezapomnianych wrażeń, jakich doświadczymy na szlakach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Walka z cellulitem – jak ją wygrać?
Walka z cellulitem – jak ją wygrać?
Cellulit to zmora wielu kobiet, zarówno starszych, jak i zupełnie młodych, z problemem otyłości, jak i zupełnie szczupłych. Wiele kobiet […]
Polecamy