Wielofunkcyjne zegarki – co powinny posiadać tego typu gadżety?

Sposób życia i styl
info-market
Wielofunkcyjne zegarki – co powinny posiadać tego typu gadżety?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zegarek, jak każdy znany ludzkości od lat sprzęt, ewoluuje na przestrzeni lat. Kiedyś kalendarz albo stoper były funkcjami, o których marzyły tysiące. Dziś to w zasadzie standard, przy kwarcowych mechanizmach. Elektroniczny napęd również jest niemałym ułatwieniem, gdyż nie ma już potrzeby naciągania sprężyny o stałej porze, w celu wprowadzenia zębatek w ruch. Kolejnym wcieleniem tych urządzeń są wielofunkcyjne zegarki. W co są wyposażone?

Dla fanów gadżetów

Oprócz podstawowego wyposażenia mają wbudowane w siebie inne funkcje. Potrafią liczyć kroki, więc dublują główny atut popularnych ostatnio smartbandów. Poprzez bluetooth łączą się ze smartfonem, co pozwala nie tylko przesyłać dane między urządzeniami, ale również personalizować tarczę zegarka lub instalować dodatkowe aplikacje. Marka Garmin stawia na akcesoria dla sportowców. Toteż mają w sobie moduł GPS, stałe monitorowanie tętna, barometr oraz ciśnieniomierz – przydatne szczególnie w środowisku górskim. Producent montuje wytrzymałe baterie, które wystarczają na tydzień przeciętnego użytkowania. Zegarki wielofunkcyjne Garmin VIVOACTIVE znaleźć można chociażby pod adresem https://gps.lodz.pl/pl/c/Garmin-VIVOACTIVE/213. Jako iż rośnie liczba transakcji finalizowanych zbliżeniowo, zegarków nie mógł ten aspekt ominąć. Moduły NFC pozwalają na integrację z najpopularniejszymi systemami płatniczymi, typu Google Pay czy Apple Pay. Zegarki wielofunkcyjne na stałe zagościły na rynku i znalazły swoją niszę. Świadczy o tym fakt, że producenci tradycyjnych chronometrów wprowadzają do swoich katalogów takie właśnie modele.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niezbędny sprzęt brukarski do pracy
Niezbędny sprzęt brukarski do pracy
Układanie chodników, parkingów czy podjazdów nie należy do łatwych zadań, ale z całą pewnością staje się o wiele prostsze, jeżeli […]
Polecamy