Pamiątki weselne – drobiazgi, które uwiecznią ten wyjątkowy moment

Pamiątki weselne - drobiazgi, które uwiecznią ten wyjątkowy moment

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu, dlatego właśnie chcemy mieć mnóstwo pamiątek, które przywrócą wspomnienia z tego pięknego dnia. Oczywiście najpopularniejsze nadal są zdjęcia i filmy, jednak chcąc być bardziej oryginalnym, możemy pokusić się o coś więcej. Dużo ciekawszym pomysłem jest wykorzystanie budki fotograficznej ze śmiesznymi gadżetami takimi jak peruki, okulary lub wąsy. Dzięki użyciu odpowiedniego aparatu, zdjęcia otrzymujemy natychmiastowo, a to umożliwia nam stworzenie wspaniałej tablicy pamiątkowej z podpisami weselników. Dla tradycjonalistów świetnym rozwiązaniem będzie efektownie oprawiona księga gości na ślub. Zostawiając ją w przedsionku kościoła, damy szansę na wpis do niej wszystkim, również tym zawiadomionym tylko o ceremonii kościelnej.

Pamiątki dla gości

Warto pamiętać, że bez gości ślub oraz wesele by się nie udały. Z tego względu powinniśmy podziękować zaproszonym przez nas osobom za uświetnienie tego dnia i towarzyszenie w tak ważnej chwili. W roli upominku dla weselników sprawdzą się własnoręcznie przygotowane ciastka opatrzone inicjałami pary młodej i zapakowane w ciekawy sposób lub tzw. gotowce, które kupimy przez internet. Małe butelki wina albo miniaturowe słoiki konfitur wystarczy ładnie przybrać. Miłym akcentem będzie odręcznie napisany liścik załączony do podarku. Dużą popularnością zaczynają się cieszyć także kosze z różnymi smakołykami, z których zaproszeni losują sobie sami jakiś drobiazg. Niezależnie jednak od wybranej formy, nasi goście poczują się docenieni.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziesięć − cztery =