Serwer pod WordPress? Czy to dobre rozwiązanie dla sklepu internetowego?

Serwer pod WordPress? Czy to dobre rozwiązanie dla sklepu internetowego?

Strona internetowa WordPress to najpopularniejsza platforma do budowy sklepu internetowego. Jest łatwa w użyciu, bezpieczna i wydajna.

Pozory mylą, a przez to wiele tracimy

Hosting WordPress jest korzystną, ale często pomijaną częścią każdej udanej witryny eCommerce. Jeśli chcesz, aby Twoja witryna była szybka i bezpieczna, ważne jest, aby starannie wybrać swój hosting, czyli WordPress, z którego możliwości wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy.

Czy warto założyć sklep internetowy z wykorzystaniem WordPress 'a?

Jeśli szukasz możliwości sprzedaży produktów online, WordPress może być świetną platformą dla Twojego biznesu. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, działalność strony sklepu. Możesz również skorzystać z darmowych motywów i wtyczek, które zostały stworzone przez społeczność WordPressa https://sklep.okim.pl/ , one jeszcze bardziej poszerzają wachlarz CRMu!

Niekiedy funkcje CRMu zachwycają, nie są wystarczające, jeśli chcesz zbudować udaną witrynę eCommerce. Na przykład, będziesz potrzebował niezawodnego dostawcy usług hostingowych, który zagwarantuje Ci to, czego potrzebujesz, czy niezawodny hosting. Bez hostingu nie ma strony, dlatego jest to priorytet dla każdego rozpoczynającego przygodę z eCommerce przedsiębiorcy.

Plusy pracy z WordPress

  • Łatwy w użyciu i elastyczny w kontekście modyfikowania i ulepszania;
  • Jest prosty w konfiguracji i aktualizacji, co czyni go idealnym wyborem dla początkujących, a ceny są naprawdę przystępne;
  • Platforma jest również bardzo bezpieczna, a wynika to z jej długiej obecności na rynku, podczas, której ilość aktualizacji i zabiegów mających pozbyć się luk była po prostu ogromna;
  • Dodatkowo, na oficjalnym repozytorium wtyczek WordPressa dostępne są setki pluginów, które pozwalają na dodanie dodatkowych funkcjonalności bez konieczności samodzielnego pisania kodu, a pochodzą one od samych twórców!
Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 4 =