Małe dodatki do nowego mieszkania

Ogród i dom
info-market
Małe dodatki do nowego mieszkania
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W trakcie urządzania nowego mieszkania zdecydowana większość osób skupia się przede wszystkim na doborze odpowiedniej kolorystyki ścian, mebli czy oświetlenia. Nie powinno się jednak również zapominać o niewielkich dodatkach, ponieważ znakomicie wzbogacają one wystrój poszczególnych pomieszczeń. Poza tym nierzadko pełnią istotną rolę użytkową. Oczywiście jednym z kluczowych warunków jest ich idealne dopasowanie do danego wnętrza z uwzględnieniem jego przeznaczenia.

Zadbajmy o aspekt wizualny naszych czterech ścian

W salonie, w którym spędzamy zazwyczaj najwięcej wolnego czasu i spotykamy się z rodziną lub przyjaciółmi, najlepiej sprawdzą się dodatki o charakterze dekoracyjno-praktycznym. Mowa tutaj choćby o kolorowych poduszkach w miękkiej poszewce, stylowych świecznikach wykonanych z mosiądzu, grubym kocu pledowym na kanapę, zdjęciach rodzinnych oprawionych w ozdobną ramkę, zegarze zaprojektowanym w stylu retro, drewnianych napisach 3D czy efektownych wazonach z żywymi kwiatami. Wymienione elementy podnoszą komfort przebywania w pokoju dziennym, a na dodatek skutecznie wpływają na jego estetykę.

Z kolei w kuchni warto umieścić wzorzyste talerze ścienne, oryginalne pojemniki na przyprawy, pozłacaną lub posrebrzaną misę na owoce, wiklinowy koszyczek na drobne akcesoria, elegancką maselniczkę, plakat nawiązujący do jedzenia, wieszaki na filiżanki oraz zawieszki w niebanalnych kształtach. W nowym mieszkaniu wyjątkowo dobrze będą się ponadto prezentowały rozmaite gadżety metalowe w postaci np. chromowanych uchwytów meblowych i łazienkowych, gazetników, szkatułek na biżuterię, figurek czy lampionów z miejscem na świecę.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W co się zaopatrzyć podczas pierwszych zajęć wakeboardingu?
W co się zaopatrzyć podczas pierwszych zajęć wakeboardingu?
Wakeboarding to niezwykle ciekawy sport wodny, który w naszym kraju uprawia z roku na rok coraz więcej osób. Polega on […]
Polecamy