Markowe buty i perfumy – jak kupować je taniej?

Markowe buty i perfumy - jak kupować je taniej?

W portfelach wielu z nas wciąż się nie przelewa. Jeśli więc chcemy kupić sobie jakieś bardziej markowe produkty, musimy bardzo długo oszczędzać. Na szczęście są pewne metody, które pozwolą nam dostać takie towary po o wiele niższych cenach niż rynkowe. Postanowiliśmy sprawdzić jak można to zrobić.

Sezonowe obniżki cen

Jedna z bardzo ciekawych opcji to polowanie na różnego rodzaju obniżki. Zazwyczaj pojawiają się w okresach przedświątecznych, a także przed końcem roku bądź półrocza. Wtedy sklepy pozbywają się zapasów magazynowych i znacznie obniżają ceny. Zazwyczaj w takim okresie łatwo jest uzyskać kody rabatowe Deichmann dystrybuuje je różnymi metodami, jednak najlepiej szukać w sieci. Czasami kupując jakiś inny produkt dostajemy kod, a czasem wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę, lub polubić jakiś oficjalny profil w mediach społecznościowych. Warto więc szukać w sieci regularnie, a jeśli się nam poszczęści to kupimy np. ciekawe i markowe buty po wyjątkowo okazyjnych cenach.

Promocje specjalne

Oprócz obniżek sezonowych czasami zdarzają się także dodatkowe promocje, które mogą zostać wprowadzone w życie właściwie w dowolnym momencie. Często pojawiają się wtedy, gdy na rynek wchodzi nowy producent i chce wypromować swoją markę. Tak swego czasu robiła znana sieć sklepów z perfumami Sephora Kod rabatowy można było uzyskać zarówno przez Internet i zrealizować go w sklepie online, jak również na ulotkach rozdawanych na przykład w centrach handlowych. Gdy posiadaliśmy kupon uprawniający do zniżki, wystarczyło udać się do jednego ze sklepów i kupić objęty nią produkt.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 + jeden =