Nadruki na koszulce – w jaki sposób się je wykonuje?

Sposób życia i styl
info-market
Nadruki na koszulce – w jaki sposób się je wykonuje?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadruk na koszulkach jest jedną z najpopularniejszych form personalizacji odzieży. Niezależnie od tego, czy drukujesz na czystej koszulce, czy dodajesz obraz do istniejącego projektu, istnieje wiele dostępnych opcji.

Nadruk na koszulkach może być wykonany jedną z trzech różnych metod: bezpośrednio na odzieży (DTG), sitodruk lub transfer ciepła.

Bezpośredni na koszulkach (DTG)

Metoda bezpośredniego druku na koszulkach jest najnowszą technologią druku i daje jeden z najwyższych wyników jakościowych. DTG wykorzystuje specjalistyczne drukarki atramentowe, które drukują bezpośrednio na tkaninie bez warstwy podkładowej, dzięki czemu możliwy jest nadruk na każdym kolorze i rodzaju koszulki.

Sitodruk

Sitodruk istnieje od czasów starożytnych i jest nadal najbardziej popularną metodą stosowaną obecnie. Sitodruk działa poprzez umieszczenie emulsji na ekranie, który zawiera Twój projekt, a następnie wyciskanie farby przez ekran na koszulki i inną odzież. Ilość szczegółów możliwych do uzyskania na koszulkach z sitodrukiem jest ograniczona tylko przez Twój budżet. Wadą sitodruku jest to, że jest bardzo czasochłonny i pracochłonny w porównaniu do innych rodzajów metod drukowania na koszulkach, takich jak DTG lub transfer ciepła, ale jeśli masz duże zamówienie ilościowe, może być warte, ponieważ jest stosunkowo niedrogie. 

Transfer ciepła

Transfer ciepła to najszybszy i najbardziej ekonomiczny sposób drukowania koszulek. Działa poprzez zastosowanie specjalnego papieru transferowego wrażliwego na ciepło do odzieży, a następnie przepuszczenie go przez dużą prasę, gdzie wałek atramentowy przenosi Twój projekt na koszulkę.

Osoby, które będą zainteresowane wybraną metodą druku na koszulkach, mogą skorzystać z profesjonalnych usług pod adresem https://www.nadruki.pl/szwalnia.html i otrzymać wymarzony projekt koszulki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Niezbędny sprzęt brukarski do pracy
Niezbędny sprzęt brukarski do pracy
Układanie chodników, parkingów czy podjazdów nie należy do łatwych zadań, ale z całą pewnością staje się o wiele prostsze, jeżeli […]
Polecamy