Najmodniejsze fryzury 2017 roku

Najmodniejsze fryzury 2017 roku

Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmiany w swoim wyglądzie. Panie najczęściej decydują się na wizytę u fryzjera. Zmiana uczesania sprawia, że każda kobieta czuję się wyjątkowo, nabiera nowej energii życiowej…

Jakie trendy obowiązują w 2017 roku?

W tym roku najmodniejsza jest średnia długość, do ramion. Jest bardzo klasyczna. Daje mnóstwo możliwości. Z takich włosów można stworzyć eleganckie upięcia, ale też odrobinę zaszaleć i zdecydować się na nieco bardzie ekstrawaganckie rozwiązania.

Główny trend to przedziałek na boku i asymetryczna grzywka. Jeśli lubimy loki na naszej głowie, to w tym sezonie powinny one wyglądać maksymalnie naturalnie. Do łask wracają także drobne skręty w stylu lat 80.

Jeśli ktoś woli nieco bardziej klasyczny look możemy wybrać boba. Te cięcie w tym roku wraca do łask i jest szalenie modne.

Dla miłośniczek krótkich włosów

Jak wcześniej wspominano hitem jest asymetryczna grzywka zaczesana na bok. Do tego świetnie pasuje irokez , ale w nowoczesnej, nieco złagodzonej formie. Równie modne są krótkie fryzurki, które mają wygolone boki. Taka fryzura wymaga sporej odwagi od kobiety, która ją nosi. Dlatego zanim się na nią zdecydujemy warto sprawdzić czy pasuje do naszych rysów twarzy i osobowości.

Odrobina koloru

W tym sezonie nadal bardzo modna jest koloryzacja 3D. Dzięki zastosowaniu tej techniki otrzymujemy piękny, naturalny efekt. Możemy również zdecydować się na tradycyjne pasemka bądź balejaż. Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy uzyskać na swojej głowie.

1 komentarz


  1. Super artykuł, zastanawiałam się długo nad bobem i po przeczytaniu jestem coraz bardziej pewna tej fryzury ! Dzięki <3

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 7 =