O co należy zadbać, organizując wesele w plenerze?

O co należy zadbać, organizując wesele w plenerze?

Organizacja plenerowych wesel jest możliwa w Polsce w miesiącach typowo letnich. Mało, która para decyduje się na taki krok wczesną wiosną lub jesienią, ponieważ pogoda lubi płatać nam figle mimo tego, że upalne dni obecnie zaczynają się nawet w kwietniu i kończą w październiku. Bez względu jednak na miesiąc, w którym odbędzie się impreza, musimy pamiętać o bardzo ważnym elemencie, czyli o dachu nad głową. Oczywiście każdy zakłada, że wszystko pójdzie po jego myśli, ale warto być przygotowanym na niespodziewaną burzę i ulewny deszcz.

Imprezowy namiot

Jest wiele firm, które mogą wynająć nam i zmontować namiot weselny. Zanim jednak wybierzemy jedną z nich, dobrze zapoznajmy się z ofertą. Takie tymczasowe hale powinny być w idealnym stanie. Wszelkie niedociągnięcia, zabrudzone powierzchnie czy też brzydki zapach zepsują nam wesele. Przed podjęciem współpracy z konkretnym przedsiębiorstwem, zapytajmy o możliwość obejrzenia rozłożonego namiotu przy okazji innej imprezy. Takie oględziny dadzą nam pewność, że nasz najważniejszy dzień w życiu będzie perfekcyjnie dopracowany, a to na pewno zmniejszy stres związany z jego organizacją. Pamiętajmy także, by uwzględnić namiot, planując dekoracje. Informacja o takiej konstrukcji przyda się floryście, który będzie ozdabiał naszą plenerową salę. 

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =