Odzież plus size na specjalne okazje

Sposób życia i styl
info-market
Odzież plus size na specjalne okazje
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wesela, rocznice czy urodziny bliskich osób to okazje, na których chcemy prezentować się elegancko i gustownie, niezależnie od noszonego rozmiaru. Jednak każdy, kto borykał się kiedyś z problemem większej tuszy, wie, jak czasem trudno jest znaleźć dopasowany strój w dużych rozmiarach w normalnych sieciówkach. Standardowe rozmiarówki kończą się często już na rozmiarze 42, jak więc radzić sobie, gdy nosimy ubrania plus size? Jak stworzyć wtedy stylizację, która będzie modna i na czasie?

Ubrania plus size – jak stworzyć z nich modną stylizację?

Niestety nie tylko standardowe sieciówki i popularne sklepy zawodzą, jeśli chodzi o duże rozmiary – nawet salony wyspecjalizowane w modzie plus size bardzo często mają w ofercie workowate, bezkształtne stroje, z których trudno stworzyć ciekawe połączenie. Bardzo ważne jest, by pamiętać, że zbyt duże ubrania nie wyglądają elegancko i nie maskują mankamentów, a wręcz przeciwnie, potrafią optycznie poszerzyć i skrócić sylwetkę. Warto też unikać nadmiaru wielu różnych wzorów w jednej stylizacji, gdyż takie rozwiązanie nawet najszczuplejszym osobom dodaje kilogramów.

Na specjalne okazje przydadzą się na pewno bluzki wizytowe, które możemy zestawić z materiałowymi spodniami i uzyskać dość uniwersalną stylizację, by w przyszłości nie musieć zastanawiać się, w co się ubrać. Duży wybór modnych bluzek w ciekawych fasonach dostępny jest np. na https://damulka.pl/bluzki-wizytowe-plus-size, więc każdy z łatwością znajdzie model dla siebie. Na koniec warto też zadbać o to, by podkreślać te części sylwetki, które w sobie lubimy – długie nogi, ładny dekolt czy zadbane dłonie dodadzą nam pewności siebie na każdej uroczystości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Etapy leczenia haluksów
Etapy leczenia haluksów
Leczenie haluksów jest procesem wieloetapowym, który wymaga współpracy pacjenta, lekarza oraz fizjoterapeuty. Co więcej, wybór odpowiedniej metody jest w głównej […]
Polecamy