Suknia ślubna – kupić czy wypożyczyć?

Suknia ślubna - kupić czy wypożyczyć?

Wiele kobiet niejednokrotnie wyobraża sobie swój dzień ślubu. Sny i marzenia o tym wyjątkowym dniu często w końcu stają się rzeczywistością. Ogromne szczęście, ale i strach, by wszystko przebiegło jak należy. Wśród wielu spraw do załatwienia pozostaje jedna z ważniejszej dla przyszłej panny młodej – wybór sukni.

Ta decyzja nigdy nie jest łatwa. Rzecz jasna, gdyby przyszła żona miała miliony na koncie, raczej ów wybór nie stanowiłby problemu, jednak co w sytuacji, gdy jednak dysponujemy nie aż tak powalającym budżetem. Utarło się, że suknie ślubne muszą być bardzo drogie, jeśli mają zachwycać, a pani młoda ma się czuć jak księżniczka, ale czy to prawda?

Szukanie innych rozwiązań

Prawdą jest, że ceny sukien ślubnych w renomowanych salonach potrafią być mocno wygórowane. Oglądamy z zachwytem, a zerkając dyskretnie na cenę mina nam nieco rzednie. Są jednak jeszcze rozwiązania alternatywne, takie, które pozwolą nam zamknąć się w rozsądnej kwocie, a jednocześnie sprawią, że faktycznie będziemy wyglądać i czuć się jak księżniczki.

A może krawcowa?

Coraz więcej pań decyduje się nam krawcową. Szycie sukien ślubnych staje się bardzo popularne. Wystarczy znaleźć w katalogu, czy internecie odpowiedni model i znaleźć dobrą krawcową. Ma to także inne zalety, poza finansowymi.

Suknia szyta jest pod Twój wymiar i nie musisz obawiać się, że coś będzie odstawać lub za bardzo cisnąć. Pomyśl, prawdziwe królowe i księżniczki też noszą suknie szyte na miarę, dlaczego zatem Ty masz nie być jedną z nich? Szczególnie, jeśli to Twój najważniejszy dzień w życiu.

Wypożyczalnia?

Suknia ślubna – kupić, wypożyczyć, czy uszyć? Decyzja należy do Ciebie. Wypożyczalnia również jest ciekawą opcją, szczególnie dlatego, że wybór często jest ogromny i każda pani znajdzie coś dla siebie.

Poza tym ta opcja odejmuje nam jeden problem – co zrobić z suknią po ślubie. Oddajesz, i już. Proste, prawda? Sama musisz wybrać, na jaką opcję się zdecydujesz. Najważniejsze, być czuła się niesamowicie i wyjątkowo.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × pięć =