Popularne wzory kaftaników kopertowych

Popularne wzory kaftaników kopertowych

W dziecięcych sklepach odzieżowych znajdziemy dziś niezwykle szeroki asortyment ubranek dla niemowląt. Wśród nich popularne kaftaniki kopertowe, które są prawdopodobnie jednym z najczęściej kupowanych elementów garderoby dziecięcej. Koniecznie znaleźć powinny się w każdej niemowlęcej wyprawce. Znajdziemy je w niezliczonej ilości wzorów, krojów i kolorów i każdy znajdzie wśród nich model odpowiedni dla wieku, wzrostu i wagi swojego dziecka.

Dziecięce kaftaniki – najpopularniejszy ubiór dla maluszka

Kaftaniki dla najmłodszych pociech są alternatywą dla klasycznych, zapinanych z przodu lub wkładanych przez głowę koszulek. Mogą stanowić świetny dodatek do innych elementów stroju takich jak półśpiochy, spódniczki lub spodenki. Zapewniają wygodę oraz komfort i nie ograniczają ruchów dziecka. Są przy tym wygodne do nakładania przez rodziców, a dzięki nim przewijanie i przebieranie niemowlęcia staje się łatwe, szybkie i przede wszystkim bezpieczne dla samego dziecka.

Kopertowe kaftaniki swoją nazwę zawdzięczają charakterystycznemu krojowi. Uszyte są w kształcie koperty zapinanej na bezniklowe i antyalergiczne napy. Zapięcie ukryte pod pachą nie drażni delikatnej skóry dziecka ani nie wżyna się w jego ciało. Na rynku znaleźć też można takie, które wiązane na wzór japońskich kimon. Wszystkie one są jednak wykonane z miękkiej i przyjaznej dla dzieci bawełny.

Opublikowano w

InfoMarket

InfoMarket jest serwisem informacyjnym dla konsumentów, przedsiębiorców, dla chcących dbać o zdrowie i dobrze gospodarować finansami - ogólnie dla każdego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × jeden =