Urządź swoją sypialnię jak w pięciogwiazdkowym hotelu

Ogród i dom
info-market
Urządź swoją sypialnię jak w pięciogwiazdkowym hotelu
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak uzyskać wrażenie luksusu w sypialni, nie wydając przy tym majątku? Wbrew pozorom to możliwe nawet przy niewielkim budżecie. Kilka akcesoriów zakupionych w sklepie meblowym pozwoli nam umeblować nasz pokój na wzór tych spotykanych w pięciogwiazdkowych hotelach. Samo łóżko do sypialni to zbyt mało – potrzeba jeszcze kilku mebli, które będą praktyczne i eleganckie. 

Zacząć można od krzeseł, ponieważ luksusowa sypialnia to nie tylko wygodne łóżko. To również dodatkowe akcesoria zwiększające wygodę, a zarazem wyglądające bardzo dostojnie. W roku pokoju można umieścić dwa tapicerowane krzesła konferencyjne. Znamy je między innymi z sal biznesowych. Posiadają podłokietniki i wygodne oparcie, a dodatkowy komfort zapewnia tapicerowane siedzisko. W komplecie zakupić warto stolik drewniany, który kolorystycznie będzie komponować się zarówno z siedzeniami, jak i z podłogą oraz szafą. Spójność kompozycji zapewni wrażenie luksusu. 

Dodatkowe dekoracje

Częstym elementem w wysokiej klasy hotelach są też duże lustra oraz kosmetyczka. Niezbędna jest też drewniana komoda, a okna zdobić mają zasłony w stylu klasycznym. Powinny one pokrywać się kolorystycznie z pościelą na łóżku. To właśnie łóżko jest centralnym punktem w każdej sypialni. Można nad nim powiesić obraz z ulubionym motywem, na przykład często spotykanym w hotelach widokiem miasta. Samo łoże powinno być dużych rozmiarów, by swobodnie wyspały się na nim dwie osoby. Warto wybrać jedno z dostępnych na stronie: https://www.strefasypialni.pl/pl/c/LOZKA-TAPICEROWANE-Z-POJEMNIKIEM/76.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak skompletować odpowiedni strój dla biegacza?
Jak skompletować odpowiedni strój dla biegacza?
Wśród osób rozpoczynających przygodę z bieganiem krąży opinia, że wcale nie potrzeba do tego specjalnego stroju, w efekcie czego, na […]
Polecamy